Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Drejkys

Také jsem přešel na Compal viz. vlákno , můžete někdo ověřit stejné chování toho modemu? Hlavně Post RS Errors na kanálu 9, po každé další kontrole to číslo narůstá oproti ostatním kanálům cca 20-ti násobně a nevím jestli je to chyba modemu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Drejkys

Po více jak 1 dni od resetu modemu mi stále na kanále 9 narůstá chybovost Post RS errors, nyní už tam mám hodnoty cca 70000 a na ostatních kanálech jen cca 1000 až 3000, je to důvod k řešení s technickým oddělením UPC nebo je to běžný jev? Dále se mi v LOGu několikrát za den objevuje critical error T3 timeout. Jinak SNR mám na všech kanálech téměř stejný 37db.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Drejkys

Jestli jde to rušení zvenčí tak nevím jak by to řešili. A vada modemu se tak projevovat nemůže? Teď mě napadá jestli to nemohlo způsobovat moje potíže s předchozím modemem Cisco, které se při velkém vytížení linky občas restartovalo.

Upraveno uživatelem Drejkys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Drejkys

VF technika a jej zakonitosti nepustia..... co to pro mě znamená? To rušení mám předpokládat někde zvenčí, třeba od sousedů v paneláku a hlavně mám kvůli tomu kontaktovat UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Drejkys

Tak jsem tam zavolal a je mi to stejně k prdu. Nějaký slovák co tomu vůbec nerozumí byť slušný a potom že hodnota je hraniční a že si mám zavolat během týdne. A to jsem chtěl jestli by mi aktivovali zpět to staré cisco co mám v šuplíku. Docela mi trvalo než jsem mu vysvětlil že tak kvalitní kabeláž jakou mám já není potřeba dotahovat apod. Ale naznačil že bych si mohl vykomunikovat aby mi po nějakou dobu fungoval i ten starý modem zároveň s novým a mohl jsem je prohazovat na testování. Tak to zkusím ještě. Když pustím například pingplotter na seznam tak sice výsledný ping není nějak mizerný, ale ty hopy tam teda skáčou i kolem 200ms a to se mi vůbec nelíbí. Docela jsem si početl i na zahraničních diskuzích a ten compal je všude dost problémový.

Ještě bych se chtěl zeptat jestli když bych si domů půjčil modem TC7200 na test od sestřenice která se stěhuje a bude ho vracet, ten by u mě také nenaběhl když je aktivovaný na jiné adrese?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Podle některých důvěryhodných lidí tu na fóru by měl modem být aktivní kdekoli v síti UPC (nebo alespoň v určitém segmentu sítě), není aktivován na konkrétní adresu. Vyzkoušej, uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...