Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

V březnovém vydání UPC informuje řekla zástupkyně Natonal Geographic, že NGCH promluví česky od dubna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě sice vítězí VH1 Classic, ale souhlasim, že CZ MTV je poměrně kvalitní. Snad časem přidají nějaký kreslený MTV seriál a bude to super.

Proč? SpongeBob je na Nově a bude i na Nickelodeon, pokud jeho českou verzi někdy oficiálně spustí, tak není důvod, aby zavazel ještě na MTV. A Beavis a Butthead je už hodně stará záležitost, takže to asi ne. Jedině Aeon Flux mě napadá, ale to už je taky trochu starší věc. Spíš by se mi líbilo nějaké to anime. Třeba maďarské MTV se docela proslavilo, když odvysílalo Ghost in the Shell, v Německu a Itálii na MTV běží anime také, takže si myslím, že u nás by se to mohlo také zkusit.

 

tak v březnovém vydání Upc informuje se Malina pochlubil,že v hodně blízké budouctnosti se bude progamová nabídka rozšiřovat.O jaký program ale půjde,neřekl.Tipl bych ,že půjde o Discovery HD,nebot na rezervě hd už není francouzká audio stopa,ale anglická

Já bych si moc nedělal iluze o tom, že Malina myslel něco jiného než tu dříve ohlášenou BTV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Mluvil jsem s panem Malinou, který vyšel vstříc a předal seznam kanálů, o jejichž zařazení se tu hlasuje (z březnového kola), dále do UPC. Možná, že někdy časem se něco z toho v nabídce objeví :wink:

tak to je zatímúspěch :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...