Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník omicron
@peatro, PN, omicron:

...Jinak, HBO (a pochopitelně i HBO HD) bude od 15.3. vysílat nový seriál ze své produkce "Pacific" (od Spielberga a Hankse). Co je zajímavé je fakt, že to u nás poběží jenom o den později než v USA, kde to pojede 14.3. Každý týden bude jeden díl (je jich 10). Podle mě to je super. Ale jestli vás to neuspokojuje, tak nevím, co říct....

 

Asi neumíš číst, jasně a čitelně jsem ve svém příspěvku napsal (cituji) : "...az na par vyjimek, jako jsou serialy a miniserie vlastni produkce, coz je moc nestoji...". Je to dostatečně srozumitelné ? Týká se to jasně této chystané produkce (jakási analogie "evropských" Brothers in Arms), ale také např. nyní vysílaných True Blood apod. a nijak to nevylučuje realitu, která je k vidění např. na HBO Comedy příp. obou Cinemaxu.

 

@peatro, PN, omicron:

...K vašim předcházejícím příspěvkům se vyjadřovat nebudu, protože by to bylo na dlouho a asi by to stejně k ničemu nevedlo. Ale ve zkratce - pochopte, že ČR není USA. A jestli se vám ty jejich tv služby tak líbili, že byste jako většina obyvatel kdysi "cool" země posedávali u bedny a byli hypnotizováni tsunami pořadů od a do z od rána do večera, proč jste tam nezůstali?...

 

- ano ČR není USA, to ale neznamená, že budu akceptovat, že nám tady budou za naše peníze vysílat ruskou velmocenskou propagandu, která se jen z rudé přemalovala na novoruské (Putinovské) barvy, toho tady již bylo v minulosti blízké i vzdálené dosti

- za svoje peníze mám právo ve věci tzv. prémiových kanálů požadovat kvalitní filmovou a TV tvorbu, vždy když mám čas a chuť si TV pustit, a neplánovat týdny dopředu unikátní filmový (resp. TV) svátek typu Pacifiku...

- v opačném případě mě stačí pouze Pay Per View koncept, kdy si zaplatím pouze to, co chci zhlédnout, bez dalších tun starých a obehraných věcí a nekoukatelných sraček ála Comedy - právě pro to, abych se nenechal zaplavovat nějakými "tsunami pořadů" - o US TV a cable trhu toho evidentně víš houbeles, tak se prosím nesnižuj k takové zoufalé Jakešovské rétorice typu "...proč jste tam nezůstali?..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro
@peatro, PN, omicron:

K vašim předcházejícím příspěvkům se vyjadřovat nebudu, protože by to bylo na dlouho a asi by to stejně k ničemu nevedlo. Ale ve zkratce - pochopte, že ČR není USA. A jestli se vám ty jejich tv služby tak líbili, že byste jako většina obyvatel kdysi "cool" země posedávali u bedny a byli hypnotizováni tsunami pořadů od a do z od rána do večera, proč jste tam nezůstali?

 

Jinak, HBO (a pochopitelně i HBO HD) bude od 15.3. vysílat nový seriál ze své produkce "Pacific" (od Spielberga a Hankse). Co je zajímavé je fakt, že to u nás poběží jenom o den později než v USA, kde to pojede 14.3. Každý týden bude jeden díl (je jich 10). Podle mě to je super. Ale jestli vás to neuspokojuje, tak nevím, co říct. A ještě jedna věc - HBO ČR je ze všech HBO ve střední Evropě na tom nejlépe, taky je tady centrála odkud se všechno řídí, takže si myslím, že asi na tom nejsem tak špatně, jak si myslíte. A vůbec, kdybyste věděli něco o historii českého HBO (viz. SuperMax a Max1), nenadávali byste. A olympiádu budete moct sledovat v HD jak na Eurosportu, tak na ČT. :wink:

 

To se nema k tomu vubec smysl vyjadrovat, nekdo kdo je spokojen s bananvou republikou a pta se me proc jsem nezustal v USA..........ja v usa jsem byl pouze visitor alien, ne zadny imigrant tak si to preber ty chytraku

Jinak tady nikdy nebude trh rovny zapadu, kdo by tady chtel stavet svuj byznys a investovat do 10 mil zkorumpovanych domorodcu............doufam, ze jsem se svou nadcaskou nikoho nedotkl :roll:

A historie ceskeho HBO me opravdu nezajiima, proc by mela? JA nejsem otrokem tv a jestli nekdo popisuje kvalitni sluzby jako zaplavu hipnotickych tsunami, tak to uz mi pripada jako z nouze urgumenty a je jen na to be, jest-li se nechas zotrocit svoji vlastni TV.

Ono asi nepujde jen o USA, ale o kazdou zemi od Prahy na zapad coz je smutne......ja jsem zminil USA protoze mam zkusenosti s dostupnosti sluzeb zminene zeme, nekdo jiny treba muze mit jine kladne zkusenosti treba z Anglie nebo Francie co ja vim, jest-li nekdo takovy je at se vyjadri?

Olimpiadu v HD kvalite v roce 2010, boze to je famozni uspech az jsem z toho cely vzruseny.........na druhou stranu me mrzi, ze 80% zapadnich poskytovatelu prevazne samozdrejme americkych, bude FIFA 2010 vysilat FHD 3D, coz jsi samozdrejme o necem takovem ceska bananova republika muze nechat jenom zdat :wink:

Jinak jeste, kdyz spocitam supreme 1100,- coz je asi 58$ a v USA fullpackege se pohybuje kolem 93USD a ty sluzby nejsou pouze jen o polovinu lepsi, o dostupnosti se uz vubec nema smysl bavit, tak je na ceskem trhu neco spatne, treba 4mil slovensko ma dnes stejne sluzby jako mi pritom porovnat investice a vynos o polovinu mensi poctu obyvatel musi byt primerene o polovinu mensi vydelek, nemluve ze tam maji magio , orange, UPC

Takze ze jsme zkorumpovany domorody narod, ktery si necha vsechno libit , neni zas tak daleko od pravdy

Ono staci trochu rozhled cose deje kolem nas ve svete a porovnat s tim co je u nas doma a proc bych nemohl chtit neco co maji jinde? Nejvetsi problem je, ze vetsina ten rozhled nema, tak jsou nakonec spokojeni se stavem ktery je, na druhou strana je tu tise trpici mensina. Dale utesovat se propagandou jak jsou na tom rumuni nebo madari.......at si na to kazdy udela vlastni nazor srovnavat se zrovna s temito zememi od nich uz neni daleko treba do egyptu nebo etiopie, pritom tam si take muzete poridit sattelit kdyz nesjtse spokojeni s mistnim poskytovateklem, hahaha, vazne se chceme prirovnavat tim to smerem?

Proc si treba nerict a porovnat se treba s holanskem , belgii, kdyz opomenu umyslne ty lidnatejsi zeme jako nemecko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co děje u nás banánistánu nemá smysl jakkoli komentovat, služby předražené (nejen TV, ale i mobilní a defacto jakékoli služby), kvalita nevalná a náš národ mi přijde, že je o tom jak s někým vyjebat a pak ho ještě obrat. Co se týče té Sovětské propagandy, to nepochopí asi nikdo, zvláštěpak, když lidé čekají na Discovery v HD, nebo Travel and Living, či počeštění NG, NG Wild...atd. Škoda mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co děje u nás banánistánu nemá smysl jakkoli komentovat, služby předražené (nejen TV, ale i mobilní a defacto jakékoli služby), kvalita nevalná a náš národ mi přijde, že je o tom jak s někým vyjebat a pak ho ještě obrat. Co se týče té Sovětské propagandy, to nepochopí asi nikdo, zvláštěpak, když lidé čekají na Discovery v HD, nebo Travel and Living, či počeštění NG, NG Wild...atd. Škoda mluvit.

se nerozčilujte.praskne vám cévka a budete tahat nohu. :D.počkejte,až přidají Ethnic TV

upc kvůli tomu,že přidalo tento program nezdražovalo,nikdo vás nenutí se dívat na tu ruskou "propagandu" a navíc můžete klidně jít ke konkurenci.

co mě vadí,tak jako vás,že místo tohoto programu mohli přidat již dávno registrované discovery.

a s tím počeštěním NG nemá upc nic společnýho

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro

spis bych uvital zarazeni vice HD programu, a vubec zacit debatu o sluzbe pay per view, a nabydnout tak svym zakaznikum sluzbu , kdy se zakaznik muze vybrat na co chce a kdy chce se divat, misto tech stupidnich balicku, toby samozdrejme museli to spektrum kanalu hodne rozsirit, nebo nakupovat a utvaret vlastni archiv

A pridavani novych kanalu jde hodne hooodne hooooddnnne pozvolne hlemizdim tempem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Máme pro vás dobrou zprávu, viz náš web: http://www.digizone.cz/aktuality/upc-se-dohodlo-s-novou-mtv-v-kabelu/

 

A koho to zajímá ? Kanál před krachem ? Vše tomu nasvědčuje, Nova prý má obrovské ztráty, a nenasytný Drákula má nereálné požadavky, na které asi nikdo neche přistoupit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme pro vás dobrou zprávu, viz náš web: http://www.digizone.cz/aktuality/upc-se-dohodlo-s-novou-mtv-v-kabelu/

 

A koho to zajímá ? Kanál před krachem ? Vše tomu nasvědčuje, Nova prý má obrovské ztráty, a nenasytný Drákula má nereálné požadavky, na které asi nikdo neche přistoupit...

 

Například to zajímá mě. Kanál, který před třemi měsíci odstartoval, je po cca tři roky ztrátovou záležitostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...