Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Sleduju i hokej a občas i basket a minimálně v těchto sportech nemá Nova Sport konkurenci (s výjimkou Roberta Záruby, samozřejmě, ale to je bohužel jediný člověk a jinak nejsou hokejový komentátoři na ČT tak dobří jako bývali v minulosti). A upřímně, nějaké rozbory rádoby odborníků ze studií jsou mě ukradené, ty fakt většinou nesleduju. Mě zajímá komentář samotné události a ty jsou na Nova Sport kvalitní. Komentátoři vědí o čem mluví, neplácají nesmysly a hlavně se věnují tomu, co se děje na hřišti. To se u ČT poslední dobou kolikrát říct nedá. Ale evidentně, co člověk to názor, takže nemá moc smysl se hádat.

 

Takže k jinému tématu.

http://www.digizone.cz/aktuality/nickel ... veho-webu/

Na ten web jsem se díval a mají tam i pár videí. Jejich dabingy nejsou nejhorší, ale ani nejlepší. Dabingy pro ně dělá SDI, tak doufejme, že to budou lepší kousky, než co předvádějí pro Animax. Potěšující nicméně je, že SpongeBoba tam mají s dabingem Novy, který je skoro geniální ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, je to věc názoru. Vy preferujete uřvané americké komentátory, já dávám přednost decentním a věcným komentářům komentátorů Nova Sport. Každému co jeho jest. Alespoň je u Nova Sport možnost výběru jazykové stopy, na rozdíl od Sport 1/2, kde před těmi mizernými komentáři není úniku.

 

Ale abych Nova Sport jenom nechválil, jednu kritiku si přece dovolím. Komentátor Indy Car Michal Beran. Ten člověk je možná užitečný jako odborník, který híří daty a fakty, ale jako komentátor je naprosto nepoužitelný. Doufám, že pokud letos ICS na Nova Sport zůstane, tak buď Berana vymění nebo k němu alespoň najmou nějakého schopného komentátora, který bude sledovat, co se děje na trati a ne jen střílet daty a fakty, což po čase dokáže uspat (což, vzhledem k časům kdy se ICS vysílá, je velmi pravděpodobné :lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

 

…nekompetentní komentování sportu…

No, tak tady se musím Novy aspoň trošku zastat. Nova Sport je nejlepší sportovní kanál v Česku a i když úroveň komentátorů ČT a Eurosportu je také vysoká, na ty na Nova Sport mnohdy nemají. Zejména u ČT je to zarážející, protože tam mi připadá, že úroveň kaömentářů rok od roku klesá někam na úroveň Sport1/2 a v některých případech i pod ni (zejména motorsport je na ČT otloukánkem a jsem rád, že Moto GP získala Nova a najala původní komentátory z Eurosportu).

 

Ehhh... hlavne ta dementni blondyna, co dela sport v TN, to je opravdu "tezka profesionalka" :lol:

 

NOVA se nejak pomylene snazi borit zavedena (a myslim velmi uzitecna) pravidla o tom, ze televizni profesionalove (tj. redaktori, moderatori a dalsi na obrazovce) museji byt opravdu ZKUSENI profici, a ne nejaci poďobany, neucesani pubertaci s čírem nebo cukrovým hřebenem na hlave a hadrech nekde ze sekace, kteří nemají dle svého projevu snad ani maturitu, možná jen nějakou pomocnou školu. Podle toho jejich zprávy a sport (na tom si trvám, a vyjímky potvrzují pravidlo) vypadají. Meli by se poucit u jinych komercnich stanic ve svete. Ale oni mozna ani nechteji, protoze se evidentne fokusuji na ten nejsirsi plebs bez vzdelani a nazoru (bez urazky, pokud by se v tom nekdo identifikoval).

 

Když se teď dívám na ZOH, občas přepnu z CT HD ZOH na Eurosport HD, a pri stejnem prenosu musim pochvalit urovne komentu na CT oproti ES. Kdyz si obcas vzpomenu na nejaky fotbal ci hokej na Nove, vubec se me na to nechce myslet :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Jak už bylo řečeno, je to věc názoru a výhodou digitální televize je i to, že kdo nechce poslouchat komentář český, tak ať si klidně přepne na anglický. Především však kavalita sportovních komentátorů té či oné televize nemá nic společného s předmětem "MTV v UPC od března", nemá nic společného s vláknemi "nové stanice" a nemá nic společného se službami UPC, kvůli kterým bylo založeno toto diskuzní fórum.

Využijte, prosím, k takovýmto debatám jiná diskuzní fóra, na internetu je jich přehršel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro

to by bylo parada, konecne neco slusnyho noveho pod sluncem, ale pocitam ze UPC to s velkou pravdepodobnosti nezaradi, misto toho nam nadeli nejakou dalsi shitovku :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle s tebou souhlasim, bylo by to super. ESPN America v UPC již vysílá nějakou dobu, tak si myslím, že šance na zařazení ESPN America HD tu je. Z toho co jsem zjistil,, tak v Norsku, Dánsku, Švédsku a Finsku bude kanál vysílat určitě a to v paketu Canal Digital. Nejspíše se objeví i v britském Sky a jedné belgické kabelovce. Uvidíme co UPC, ale myslím si, že ze strany zákazníků by o to zájem byl, určitě větší než třeba o MezzoHD o kterém mám podezření, že ho UPC plánuje zařadit soudě podle francouzské audio stopy u HD rezervy. Zkusil jsem napsat i do ESPN, že je v ČR o ESPN America HD zájem, tak uvidíme. Ale potěšilo by to - americký kanál v HD o amerických sportech s 15 živými přenosy týdně. Sice SD verze vysílá 16:9, ale 75% zápasů přebírají z HD zdroje, tak proč to nemít, že ? :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Otázka pro Brňáky. Jak si s tímto programem polepšíme :-)

 

Nejsem z Brna, ale můžeš posoudit sám z živého vysílání na netu. :wink:

http://www.b-tv.cz/

 

Já doufám, že programové schéma ještě bude pro celostátní síť UPC upraveno, protože ač nic proti Brnu nemám, tak podle programu to vypadá na velmi lokálně zaměřené vysílání, které bude všem ostatním mimo region celkem k ničemu.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...