Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
je nejaka sance ze bude z5 stare MTV? na tuhle ceskou parodii nejak nejsem zvedavej :D zatim jak to vidim tak poslu cely upc do pryc a koupit satelit a bude klid :D

kvůli jednomu kanálu? 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je nejaka sance ze bude z5 stare MTV? na tuhle ceskou parodii nejak nejsem zvedavej :D zatim jak to vidim tak poslu cely upc do pryc a koupit satelit a bude klid :D

No, když si myslíte, že si tím pomůžete, tak prosím, ale chci vidět, kde budete na satelitu MTV Europe hledat. Pokud je mi známo, tak ji má jenom UPC Direct a to ještě kdo ví jak dlouho (tipuji že nejpozději při stěhování na novou družici tam také šoupnou MTV Czech místo MTV Europe, protože pro UPC stejně není jediný důvod, proč tam MTV Europe mít).

A já osobně si myslím, že není zásadní rozdíl mezi MTV Europe a MTV Czech. Pořady jsou stejné, videoklipy také, jen se občas objeví nějaký český nebo slovenský, což je ale výhoda, ne že ne. Jediné dva rozdíly jsou, že pořady jsou buď dabované (pravda, vesměs příšerně, ale furt lepší, než ty dvou- až tříhlasé pseudodabingy na dokumentárních kanálech) nebo titulkované a pak to, že se vysílá v 16:9 (zde kvituji s povděkem, že poctivě přepínají na 4:3 u starších klipů a neořezávají je jako to dělá FUN1 (i když u nich je to skoro jedno, při tom všem balastu, který na té obrazovce mají)). Jinak tam žádný rozdíl nevidím. Otázka je, co nastane, až Nova začne dělat vlastní pořady pro MTV, ale myslím si, že to ještě hodně dlouho nezjistíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take nechapu rozbroje proti MTV Czech. Nekomu jednoduse vadi pouze fakt, ze za projektem stoji TV Nova a aniz by se na program podival tak to kritizuje. Mne osobne u MTV Europe vadil nezajem o nase konciny, tedy CZ a SK. Je pravda, ze v minulosti existovaly snahy o zviditelneni CZ a SK na MTV, ale vse uz vysumelo.

 

Videoklipy jsou na MTV CZ stejne jako na MTV Europe. Ja osobne navic nepodporuji argumenty, ze by hudebni televize mela byt pouze radiho na obrazovce. Proto mi vubec nevadi i nektere reality show ci life style programy. Navic videoklipu je stale dost i na MTV CZ, nekteri se vyjadruji jako by tam po celych 24h davali jen VyVolene...

 

Hudba neni jen o nepretrzitem proudu videoklipu, patri k ni i rozhovory, specialy a zabava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Navíc nikdo nikoho nenutí se na MTV dívat. U UPC je 11 dalších hudebních stanic a k tomu slušná řádka rádií v DVB-C i FM, takže si snad každý vybere podle své chuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

mě teda MTV CZ velmi překvapila...jsem rád, že reality show a lifestyle show nejsou dabované, což oceňujia celkově je to nad očekávání!!! Aspoň tedy můj názor. Stejně u mě vítězí MTV Dance :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v březnovém vydání Upc informuje se Malina pochlubil,že v hodně blízké budouctnosti se bude progamová nabídka rozšiřovat.O jaký program ale půjde,neřekl.Tipl bych ,že půjde o Discovery HD,nebot na rezervě hd už není francouzká audio stopa,ale anglická

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...