Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Dneska sem si všiml že mi nejdou kanály Discovery Science a Discovery World .Známému taky ne . Nevíte někdo jesli je to jenom nějaký výpadek nebo třeba přeskupování balíčků? Nebo sem prošvihl nějakou aktualizaci nějakého MUXu v rámci přidání nějakého nového kanálu? :D

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem si všiml že mi nejdou kanály Discovery Science a Discovery World .Známému taky ne . Nevíte někdo jesli je to jenom nějaký výpadek nebo třeba přeskupování balíčků? Nebo sem prošvihl nějakou aktualizaci nějakého MUXu v rámci přidání nějakého nového kanálu? :D

 

Zmenili ti balicek z Plus na Extra ktory neobsahuje programy z rodiny Discovery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je ten balíček EXTRA?

Zatím jsem zaregistroval, že zmizely opravdu všechny Discovery - Discovery World, Discovery HD Showcase, Discovery Science, Discovery Travel and Living...

Nemělo by teda bejt něco místo nich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se podívat na smlouvu co máte za nabídku, myslím, že nikdo neviměnil PLUS a EXTRA, ale pustili v těch balíčcích to co tam má být ...

 

Podle stránek UPC:

balíček PLUS : (120 Kč)

AXN Sci-fi

AXN Crime

History Channel

History HD

NG Wild

NG Music

Travel Channel

Fishing & Hunting

Discovery World

Discovery Science

Discovery Travel & Living

Discovery Showcase HD

 

balíček EXTRA: (39 Kč) Doplnková nabídka k balícku služeb DTV Standard a UPC Fiber Power 25 nebo vyhlášeným akcím.

AXN Sci-fi

AXN Crime

 

Ve zkutečnosti je v balíčku Extra více programů

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem si všiml že mi nejdou kanály Discovery Science a Discovery World .Známému taky ne . Nevíte někdo jesli je to jenom nějaký výpadek nebo třeba přeskupování balíčků? Nebo sem prošvihl nějakou aktualizaci nějakého MUXu v rámci přidání nějakého nového kanálu? :D

tak jsem zjistil,že mě taky přestali jet dotyčné kanály.a to mám balíček plus od června 2010 na rok zdarma

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...