Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

a víte proč to vypadá, že o Motors TV není zájem? ... protože moderátor fóra maže téma upozorňující na tento problém. Cenzore proč nemůže mít tento problém vlastní téma? Nebo že by tohle fórum nebylo tak neoficiální jak se tváří?

protože seš vulgární hulvát, nic víc... o takový příspěvky ani uživatele tady nikdo nestojí :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a víte proč to vypadá, že o Motors TV není zájem? ... protože moderátor fóra maže téma upozorňující na tento problém. Cenzore proč nemůže mít tento problém vlastní téma? Nebo že by tohle fórum nebylo tak neoficiální jak se tváří?

protože seš vulgární hulvát, nic víc... o takový příspěvky ani uživatele tady nikdo nestojí :)

Presne tak.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hochu, hochu, já jsem také proti vyřazení Motors TV, ale ty to opravdu přeháníš a bohužel příznivcům tohoto kanálu děláš medvědí službu.

 

JInak regiony CT24 pojedou udajne jiz od pondeli

V analogu nebo v digitálu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřazení kanálu MotorsTV mě velice mrzí a štve. Nejsem přívržencem míčových her, naopak mám rád motoristické sporty. Kde jinde jsem mohl sledovat přímé přenosy z Dakaru ve velmi obšírných vstupech., kde jinde jsem mohl sledovat francouzské a britské silniční i teréní rallye., kde jinde jsem mohl sledovat "severská" automobilová rallye, kde auta závodila v ledovém kotli., kde jinde jsem mohl sledovat mezikontinentální automobilový závod Severní + Jižní Amerika., kde jinde jsem mohl sledovat opravdu velké množství sportu a zajímavostí z automobilové oblasti? No nikde jinde, než na MotorsTV !

Bohužel, spousty specialit už nikfy v životě v kabelovce neuvidím, protože české televize na tohle nemají lidi, peníze a ani hlavu (bohužel).

bylo dost kanálů, kvůli kterým jsem si pořídil UPC Supreme. jeden kanál, který patřil mezi ty přednostní, je fuč. Žádný český kanál NEMŮŽE nahradit specielní kanál MotorsTV. A to přece musí na vedení UPC vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to sem nepatří, ale dovolím si všem zde popřát do Nového roku: Přeji VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU: Přeji Vám v Novém roce programy, které si přejete a stejně tak mnoho zdraví, štěstí a určitě mnoho peněz :) Slamb: obchodníci tvého typu jsou lidé, kteří dokážou prodat životní pojístku 90-ti leté babičce a proto mě rozlobila tvá odpověd o hulváství. Nebuď zlý, když všichni víme, že jsi jenom obchoďák, který prodává a nekouká, co těm lidem způsobíš navýšením ceny, aby jsi na tom vydělal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[offtopic]zas nějakej vtipnej anonym 8) že si někdo nezvládne vytvořit účet, to bych ještě pochopil... ale že píše o něčem, o čem ví kulový... no to vlastně taky chápu :lol:

 

tak aspoň pro ostatní, kterejm možná vrtá hlavou, k čemu byla moje reakce - tamten novcze si založil téma, ve kterym používal dost nepěkný výrazy, jak mohlo vyplynout z jeho následujícího příspěvku v tomhle vlákně 8) toť vše...

 

anonymovi přeju taky příjemnej novej rok a doufám, že se v něm a ani v žádnym z dalších let nerozmnoží a podobný lidi budou jenom ubejvat :wink:[/offtopic]

 

konec offtopicu a jedeme dál 8)

snad další kanál bude v HDčku, přece jenom to je jiný pokoukání :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jen si taky zapláču, že není TV Motors. :(:cry:

Nejsem sportovně založený, ale na auta se se mnou dívali i mí malí kluci, kteří zatím fotbalu ani volejbalu nerozumí. Sledovat jezdící auta jim vyhovovalo. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...