Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Dnes jsem viděl na ČT spot, kde se tvrdí"K", že bude MS ve fotbalu v ČT HD. Někdo tady psal, že tomu tak není a nebude.

Už nebudu citovat admine, asi se na tomto portálu účtují písmenka, jako ve starém dobrém telegramu :P

 

Stačilo se kouknout sem: http://www.upczone.cz/viewtopic.php?p=42717#42717

a mohl sis ušetřit i tento přípspěvek. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katoda: Kdo tedy může citovat a kdo pouze odpovědět? To je asi otázka pro admina ...? Co tedy můžeme? A co smíme na tomto potrálu? Můžeme diskutovat? A napsat svůj názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

 

Když ty titulky a případně i CZ audio budou volitelné, tak s tím nemám nejmenší problém..myslel jsem to spíš tak, aby se ten kanál nepočeštil jako základní NGC, kde premiéry jsou mnohem později a v menším množství, než na UK verzích (NGC HD). :)

 

Snad to UPC zařadí brzy...byla by to bomba..ale asi budu hodně naivní, když to budu čekat v červnu..Ale asi se to dá někdy v budoucnu čekat.

 

Zatím to vypadá, že největší nouze o HD programy je u dokumentů, zpráv a hudby...tam je toho nejméně.

 

Moje ideální představa je, že UPC do digitálu přidá: NGC Wild HD, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, ESPN (America) HD, Sky News HD, BBC HD. Až tam tohle všechno bude, budu s nabídkou HD kanálů spokojen. Ale asi to chvíli potrvá :lol:

 

Jinak pokud můžu snad říct, co mám z jednoho vnitřního zdroje... kanál Spektrum bude letos inovovat design/rebrandovat. Stát by se tak mělo někdy na přelomu léta a podzimu. A ne, maďarština nezmizí. A ne, 16:9 taky nebude (prý až příští rok). Ale můžeme se těšit na nový vzhled a nové pořady.

 

 

ještě by to chtělo eurosport 2 HD, MGM HD

 

16:9: nechápu proč už dávno nevysílají když je te letter a např u MGM mě to vyloženě štve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

16:9: nechápu proč už dávno nevysílají když je te letter a např u MGM mě to vyloženě štve

MGM přitom přešlo na standardní SD rozlišení poměrně nedávno a v poslední době vysílá dokonce s daleko nejvyšším datovým tokem v SD, 5 až 7 Mb/s (bohužel z jedné třetiny pouze černou v pruzích - LB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16:9: nechápu proč už dávno nevysílají když je te letter a např u MGM mě to vyloženě štve

MGM přitom přešlo na standardní SD rozlišení poměrně nedávno a v poslední době vysílá dokonce s daleko nejvyšším datovým tokem v SD, 5 až 7 Mb/s (bohužel z jedné třetiny pouze černou v pruzích - LB)

 

Černý rámeček svisle, rámeček vodorovně, tedy tenký pruh (průdruh) v obrazovce s programem (příkladem Cinemax, HBO2, Spektrum a jiíné)! Proč už v česku máme koukat na minimalistiské rozlišení obrazu, když už se náslně a nepochopitelně vnucuje 3D? HD plus ... komu čemu? My všichni, co máme už plazmu a lcd jenom zíráme, jak nás čechy zoufale většina zahraničních a bohužel i českých tv ignoruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník cipisekcz

Chtel bych se zeptat.Co vedlo UPC u History Channel k zarazeni do balicku Plus.Spis by se hodil do balicku dokumenty a prirodovedne porady - Darwin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...