Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Nejideálnějším, "nejlepším programem" v nabídce UPC DVB-C , je France 24. Nemusím kupodivu řešit rozlišení obrazovky a mlčenlivým jazykem nepodléhám depresím, tedy neřeším, že tento svět stojí za ho... :D Konečně dost dobrá programová nabídka. Ať žijě malina, jahoda a borůvka :lol: A ještě něco, je fajn, že při přepínání programů si mohu znovu a znovu nají tv brno, pro pražáka ideální ohromná a bohatě naplněná programová nabídka, stejně tak ruská cnn 8) Napadlo mě, že by nebylo na škodu v Praze a nebo v Brně vysílat lokálku z Olešnice u Českých Budějovic. Škoda, že nezvítězila před tv brnem :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,

tohle právě přišlo z RRTV:

 

- registrovala provozovateli UPC Česká republika, a.s., registrace č.j. Rg/97/99, dle § 29 odst. 1, písm. c) zákona č. 231/2001 Sb. změnu programové nabídky spočívající v registraci nových převzatých televizních programů: české: DOKU CS, EUROPA CINEMA, KINO CS, MUZIKA CS, Retro Music Television, televize slovácko; zahraniční: BBC One, BBC HD, France 24, ORF2 Europe, TVP Katovice (TVP Katowice), ZDFinfokanal, ZDFneo, ZDFtheaterkanal

 

Zvláště to BBC HD je docela mazec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

Hm taky jsem četl tiskovou zprávu od RRTV ... a překvapilo mě že znova tam je KINO CS, TV Slovacko, atd... když již toto mají z lońského roku.. Proč to mají znova od RRTV přiklepnuté, vypršelo jim něco nebo proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mazec může být co chce, registrace v případě UPC znamená velký P.R.D. to už všichni víme. Já jen doufám, že se brzy proberou a začnou vysílat Discovery HD Showcase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Hh, mě pobavilo France 24, víte proč? Tak si to zkuste pustit... :lol: Místo verze International tam hodili tu francouzskou...

 

To byl ale záměr. Anglicky mluvených zpravodajských kanálů tam je už docela dost a tak se pro jednou vyšlo vstříc frankofilům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Registrace neznamená, že UPC bude vysílat uvedené programy. Registrace neznamená, že UPC bude vysílat uvedené programy.zpomeňme rok 2009, kdy příkladem jsou CCTV9 a dva vietnamské programy pro čechy, jenž zatím nemluví céšky :) BBC One, to je mokrý sen každého diváka a PTV Katowice možná pro cipi v Ostravě. Je to reionální tv pro polský hejtmanský kraj, podobně jako naše slavné BTV, na které strnule kouká divák z města Až. ORF 2 Europe, druhý program 3Sat, tedy program plný programů typů Tirol abend rundschau a magazínu pro regiony. CS Retro a Kino jsou asi reálnější, ale kdy? Víte moc dobře, že UPC dlouho rozmýšlí, jako děda Lebeda, kdy konečně tedy "musí" nasadit něco, co je zase z Čech. Jinak řečeno, ještě něco si počkáme, než se dočkáme. Tak že "pánové" ještě přijdou dříve nějaké ty "žvižátka tv" (kostičkované a v 4:3 s černýma pásy ze zhora dolů, u kterých se budeme dojímat, že je lidé zachráňují před námi. UPC má jasno: každá registrace nás tolik nestojí, může jenom pomoci v prodeji . 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...