Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Kolik maximálních vět jsi v jednom příspěvku napsal ty zde? Vždycky čtu jenom jednu tvojí větu (v příspěvku), typu: napiš Malinovi a nebo se vrať o dva příspěvky dozad. Psal jsi ve škole někdy slohové práce? Zkus nám taky napsat tvůj názor několika větami tady, rádi se pobavíme, řípadně se i zamyslíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

Ohánět se slohem a používat perly typu"cipi z Ostravy"nebo PTV Katowice" vypadá na značné přecenění tvých gramatických schopností.Tohle vás asi nepobaví a o vaše zamyšlení mám obavu taky :wink: Takhle jsem to včera napsal,než mi to "vylepšil"nějaký PC mor-jasné znamení,už s tím končím :)

Upraveno uživatelem jay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohån� se slohem a pouŞívat perly typu"cipi z Ostravy" nebo "PTV Katowice"vypadå na zna�Ê p�cen�í tvých gramatických schopností.Tohle vås asi nepobaví a o vaťe zamyťlení måm obavu taky :wink:

 

Co prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohánět se slohem a používat perly typu"cipi z Ostravy"nebo PTV Katowice" vypadá na značné přecenění tvých gramatických schopností.Tohle vás asi nepobaví a o vaše zamyšlení mám obavu taky :wink: Takhle jsem to včera napsal,než mi to "vylepšil"nějaký PC mor-jasné znamení,už s tím končím :)

 

Asi jsem měl napsat TVPolska Katowice a co se týká cipů v Ostravě, zrovna mám kolegu z Ostravy v práci, který tak mluví o svých krajanech běžně. Jsem z Prahy, co já vím? Jsem stejně rád, že jsem Vás tak trochu rozpovídal, rozepsal. Přeji Vám hezký volební weekend :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohån� se slohem a pouŞívat perly typu"cipi z Ostravy" nebo "PTV Katowice"vypadå na zna�Ê p�cen�í tvých gramatických schopností.Tohle vås asi nepobaví a o vaťe zamyťlení måm obavu taky :wink:

 

Co prosím?

Vcera vecer byl nejaky problem se serverem , na kterem bezi upczone, takze to bude tim.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

Navrhuji tykání a přeji ti lepší weekend než můj pracovní :) tomus:máš pravdu,když jsem včera psal tak byly písmena s háčkama kostka a dnes to bylo naopak :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...