Přejít na obsah

MTV Czech


tomus

Doporučené příspěvky

Proste UPC je banda ko.... nic vic. Není to normální spíš aby měli kvalitnější služby tak dělaj tohle. už mě serou.

nechci se UPC zastávat,ale taky záleží,o kolik si Nova řekla za nasazení tohoto programu .a jak se píše v tomto článku"

http://www.digizone.cz/aktuality/ceska- ... pc-prijit/

možná Nova časem cenu poníží,aby nepřišla o inzerenty,takže nám nezbývá než čekat,jak to dopadne

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
nechci se UPC zastávat,ale taky záleží,o kolik si Nova řekla za nasazení tohoto programu .a jak se píše v tomto článku"

http://www.digizone.cz/aktuality/ceska- ... pc-prijit/

možná Nova časem cenu poníží,aby nepřišla o inzerenty,takže nám nezbývá než čekat,jak to dopadne

Jistě, že je to věc dohody, ale aby se dvě strany dohodly, tak spolu musí jednat - tady je to ale jako v opičárně: ... jedná se, nejedná se, nikdo za náma nepřišel, nebudeme jednat, budeme jednat až v příštím roce atd.... Jak u blbých, tedy u UPC. Máš pravdu, že zákazníkům holt nezbývá než jen čekat. Stejně jako se čeká na Eurosport 2 BL, jako se čeká na ČT 1 HD, jako se čeká na SBT HD s PVR a čeká se a čeká se.

Hlavně, že si vrchní ředitel propagandy Malina vydá zvláštní speciál UPC informuje o tom, jak všichni klamou a podávají nepravdivé informace, jen on je křišťálově čistý. Viz: http://www.youtube.com/watch?v=NlVrLj3DyQY

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teď viděl a nevěřím, že je to dneska ještě možný.

To je jak Jakeš neblahé paměti: my (UPC) chceme pro vás diváky jen to nejlepší a my a jenom my víme co to je. Nikdo nám nebude diktovat, co máme vysílat. Natož nějaké nové digitální stanice, které nejsou must carry, na které jistě vy diváci nejste vůbec zvědaví, vždyť to nemá kvalitu, o tom my přeci víme. My a jedině my jsme nositelem pokroku a tak to bude, na věčné časy a nikdy jinak, i po roce 2012, kdy stále budeme vysílat analogově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to byla tedy snůška řečiček....užitnost NULA. Pan Malina neodpovídá na to, co by skutečně diváky zajímalo, ale reaguje na to, co se mu hodí. No škoda mluvit, ale zdá se, že UPC přerostlo skutečně v moloch :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Hele jak se UPC brání!:

http://web.upc.cz/klpoz/cz/inf.aspx?problem=L

Mimochodem na to jsem narazil, když jsem jim psal výhrůžný dopis ohledně ČT HD, jelikož mi právě došla trpělivost, jako tisícům dalším...

 

Vážení klienti,

česká verze hudebního programu MTV v současné době není obsažena v programové nabídce kabelové televize společnosti UPC.

 

S televizí Nova není uzavřena komerční dohoda o vysílání české verze MTV, proto ji nemůžeme vysílat. Nadále však vysíláme evropskou verzi MTV, a to podle platné smlouvy uzavřené s majitelem MTV.

 

Společnost UPC nikdy neinformovala, kdy bude česká verze MTV zařazena do programové nabídky. Vždy šlo o jednostranné tvrzení TV Nova. Proto je nutné, vážení klienti, abyste Vaše dotazy směřovali na provozovatele české verze MTV, tedy na TV Nova.

 

Jednání o zařazení české verze MTV však i nadále probíhají. Zda a kdy tento program zařadíme, záleží pouze a jen na jejich výsledcích. Bohužel, jednání nelze blíže – s ohledem na obchodní zvyklosti - komentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Vážení klienti,

česká verze hudebního programu MTV v současné době není obsažena v programové nabídce kabelové televize společnosti UPC.

 

S televizí Nova není uzavřena komerční dohoda o vysílání české verze MTV, proto ji nemůžeme vysílat. Nadále však vysíláme evropskou verzi MTV, a to podle platné smlouvy uzavřené s majitelem MTV.

 

Společnost UPC nikdy neinformovala, kdy bude česká verze MTV zařazena do programové nabídky. Vždy šlo o jednostranné tvrzení TV Nova. Proto je nutné, vážení klienti, abyste Vaše dotazy směřovali na provozovatele české verze MTV, tedy na TV Nova.

 

Jednání o zařazení české verze MTV však i nadále probíhají. Zda a kdy tento program zařadíme, záleží pouze a jen na jejich výsledcích. Bohužel, jednání nelze blíže – s ohledem na obchodní zvyklosti - komentovat.

 

Mě jen moc hlava nebere, co nám tím chtějí jako říci. Že českou MTV nevysílají, na to jsme přišli i bez tohoto stupidního vyjádření.

Že není uzavřena komerční dohoda je zřejmě chybou obou, Novy, ale zrovna tak i UPC. Termín zahájení vysílání byl znám několik měsíců dopředu, nemuselo se čekat, kdy a jestli vůbec jedna strana osloví druhou. Jednat musí obě strany, Připadá mi to jako hra malých kluků, kteří soutěží kdo z nich dále dočůrá, jestli pan generální ředitel Novy Dvořák nebo pan generální ředitel UPC Bartoň.

Nevím, proč bych já, abonent služeb UPC, se měl dotazovat Novy, na případné rozšíření programové nabídky UPC, byť jde i o českou MTV.

To, že jsou v UPC mistry ve zdlouhavých, několikaměsíčních i ročních jednání je bohužel rovněž známo. Narozdíl od jiných operátorů, kde mají zřejmě mnohem schopnější product managery a nové programy zařazují v podstatně kratších termínech. Vzpomínám si např. že zařazení tehdejší Galaxie Sport trvalo UPC víc než rok, zatímco u jiných kabelovek a satelitních operátorů se ten rok už všichni vesele koukali. To je jen jeden příklad za mnoho dalších.

Koneckonců, nejde jen o tu českou MTV, ta je jen jeden program z mnoha v řadě, nekonečných jednání se týkají i prgramy ČT HD, Eurosport 2BL, Public Tv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...