Přejít na obsah

MTV Czech


tomus

Doporučené příspěvky

Já jsem rád, že MTV CZ v UPC není, protože mě MTV nezajímá, ale zajímá mne VH-1 a VH-1 classic. A tyhle stanice může poskytovatel koupit prý pouze v balíčku a k MTV CZ se koupit nedají. A pokud je podmínkou Novy, že pokud je MTV CZ, tak tam nesmí být MTV EU, tak stávající situace je ta lepší varianta.

 

Ostatně jsem včera na MTV CZ chvíli koukal na satelitu a očekávané velké zklamání se dostavilo. Raději originál anglicky, než tohle stejné nadabované česky a přijít navíc o další kanály.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tom0
Já jsem rád, že MTV CZ v UPC není, protože mě MTV nezajímá, ale zajímá mne VH-1 a VH-1 classic. A tyhle stanice může poskytovatel koupit prý pouze v balíčku a k MTV CZ se koupit nedají. A pokud je podmínkou Novy, že pokud je MTV CZ, tak tam nesmí být MTV EU, tak stávající situace je ta lepší varianta.

 

nesouhlasím, když se tě to nelíbí tak ať to nevysílají- že jo ? :x

Naopak rád bych českou MTV místo dosavadní Europe.Těšil jsem se na zahájení a bohužel se stále nevysílá i když mělo.Budu chtít slevu, když to nemohu sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

No mě hlavně nebaví pořád vysvětlovat ženě, proč tolik Novou propagované MTV CZ nechytnem taky, když máme takovou hromadu programů... Navíc nedokáže pochopit jaký je rozdíl mezi MTV CZ a Europe, že je tam krom rozdílu řeči i jiná progamová nabídka. Včera prohlásila, že ho tam prostě chce a basta :lol:

Co na to říct? Nova je s tím trapná, stejně jako s tím jejich TN CZ, kdokoli net nemá musí pokaždé když to pronesou skřípat zuby (tcháni). A teď do toho ještě provokujou s MTV CZ, takže věrný novácký divák může nabýt dojmu, že pokud nemám internet a tn.cz a teď nově ještě možnost chytit MTV CZ, je hold 100 roků za opicema a hlavně o hromadu super důležitých věcí přijde.

Propagace jim šla vždy, pokud se kvůli tomu mám ale doma rozčilovat už se to dotýká i mě :evil:

Nehledě o výpadcích těch dvou muxů, které mě trápí poslední 2 měsíce a technici si s tím neví rady...

O ČT HD ani nemluvím, je to banda zpátečníků a v dnešní době silné konkurence (Skylink) si sami podřezávají větev a nutí všechny rozumné zákazníky aby si vyhlíželi místo pro parabolu na střeše :shaking: :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Protože žijeme v kapitalismu a všechno je jen business :)

Tady bude opravdu spíše záviset na nově jak se k tomu postaví. Spíš bych křičel na novu že nemyslí na potencionální diváky.

 

Ano, žijeme v kapitalismu a business je business. Pokud budou manažeři z UPC jen sedět na zadcích a čekat, až za nimi někdo s prosíkem přijde, tak se neprojevují jako businessmani, ale jako pitomci. Ano, Nova se musí taky snažit, pokud ji jde o potenciální diváky, ale stejně tak se musí snažit UPC, pokud ji jde o zákazníky. Pokud si budou hrát na arogantní kingy jako doposud, tak bude odliv zákazníků od jejich videoslužeb i nadále pokračovat.

 

Já jsem rád, že MTV CZ v UPC není, protože mě MTV nezajímá.

 

Typicky ubohé a sobecké. K tomu není třeba víc dodávat. Už několikrát bylo ujasněno, že MTV CZech má nahradit pouze MTV Europe, všechny ostatní programy v nabídce mohou zůstat, tedy nejen MTW TWO, MTV Dance, ale i VH-1 a VH-1 Classic.

To, že se tobě MTV Czech včera nelíbilo neznamená, že se to nemusí líbit ostatním. Na jiných serverech převažují spíše kladné reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honza07

Taky jsem se vcera tesil a netrpelive cekal zda o devate dojde k preladeni ale UPC nezklamalo a ponechalo vse pri starem:-( no snad se do peti let dockame mtv czech i na upc...uvidime. jednani se vlecou a urcite to da hodne zabrat neco tak velkeho dojednat :-):-) jedine ceho se obavam je to co bylo pred casem napsano na strankach idnes..... ze nova chce aby z kabelovek ktere budou vysilat jejich mtv czech zmizela ostani mtv......musim se priznat ze melo by k tomuto dojit tak se spokojim s mtv europe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem rád, že MTV CZ v UPC není, protože mě MTV nezajímá.

Typicky ubohé a sobecké. K tomu není třeba víc dodávat. Už několikrát bylo ujasněno, že MTV CZech má nahradit pouze MTV Europe, všechny ostatní programy v nabídce mohou zůstat, tedy nejen MTW TWO, MTV Dance, ale i VH-1 a VH-1 Classic.

To, že se tobě MTV Czech včera nelíbilo neznamená, že se to nemusí líbit ostatním. Na jiných serverech převažují spíše kladné reakce.

Typické vytažení z kontextu. K tomu není třeba víc dodávat. Čárku zaměním za tečku a hotovo.

 

Už několikrát bylo ujasněno, že MTV CZech má nahradit MTV Europe. Ohledně ostatních programů bylo řečeno, že se nabízejí pouze v balíčku s MTV Europe a nikoliv s MTV CZ a operátor by tedy musel platit více než dvojnásobek toho, co platí dnes, a přitom zakoupený MTV Europe by nesměl vysílat.

 

Mimochodem, to jsem ještě zvědav, jestli se projeví v UPC zdražení HBO programů, stejně, jako je navyšují od ledna ostatní operátoři. Ale to do tohoto tématu vlastně už nepatří.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honza07

Už několikrát bylo ujasněno, že MTV CZech má nahradit MTV Europe. Ohledně ostatních programů bylo řečeno, že se nabízejí pouze v balíčku s MTV Europe a nikoliv s MTV CZ a operátor by tedy musel platit více než dvojnásobek toho, co platí dnes, a přitom zakoupený MTV Europe by nesměl vysílat.

 

Supr...takze sice budeme mit mtv czech kde hudba moc nepobezi jak bylo komnetovano na nove ... muzeme se tesit spis na titulkovany reality atd ale prijdeme o statni hudebni programy. nevim jak ostatni ale ja bych moc za to ze by mtv czech melo byt v upc nebojoval. nahradit za mtv europe ano ale prit o mtv dance ci two to nechce ani nahodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono kdoví, jak to bude všechno, až začnou na jaře vysílat vlastní pořady, tak třeba to bude jiné. To co jsem viděl a slyšel byl typově stejný program jako na anglické verzi, jen s českým překladem a originálním zvukem na pozadí. Navíc ve výběru písní jsou i české, které do schématu přicházejí jen proto, že jsou české a asi se jim v programu kolem sebe necítí moc dobře. Nic nového ani zvláštního. Pokus urvat další peníze na úspěchu někoho jiného a ne udělat českou hudební stylovou stanici.

 

Je to jen první dojem a uvidím po pár týdnech. Pokud to ale porovnám s ostatními novými stanicemi a jejich programem v první den, tak propadák je slabé slovo. Asi mne taky ta reklamní kampaň přemohla, čekal jsem určitě ale něco lepšího.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...