Přejít na obsah

MTV Czech


tomus

Doporučené příspěvky

Přijde mi to úsměvné...a i trapné..nejdřív se v prosincovém UPC Informuje Malina brání jak všechno u nich je v richtigu a jak jsou nej a teďka tohle - "v UPC chce být tolik stanic, že si můžeme vybírat..." Asi si chlapci v UPC nevidí na špičku nosu. Místo toho, aby zařadili to, co už před rokem slíbili registrací (a opovažte se někdo napsat, že registrace neznamená automatické zařazení - na to mám z vysoka...), budou dělat show jaký to jsou másteři, přitom skutek utek a ve výsledku z toho bude mít klient kulový. Jen tak ze zvědavosti, kde je ta slibovaná Altema TV, která měla v UPC začít vysílat 6.12.? Kde je slíbené ČT1 HD, s kterým UPC vodí lidi za nos a mělo dávno šířit? Vlastně proč se ptám, odpověď každý známe....

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
kde je ta slibovaná Altema TV, která měla v UPC začít vysílat 6.12.?

 

Kdy začne Altema vysílat, je záležitostí vysilatele, UPC je pouze distributor. Program nevyrábí. Přečetl jsem si pár článků, které vyšly v listopadu (viz. zde), když na Altema Tv teprve dostala od RRTV licenci, ale nikde jsem nenarazil na datum 6.12, o kterém tu píšeš. Naopak se téměř všude píše až o první polovině roku 2010 (kromě 2 článků z dubna, kdy tu licenci ještě neměli). Vzhledem k tomu, jak to u nás chodí, tak je pravděpodobné, že se start ještě posune (na zahájení mají rok od udělení licence), popřípadě se nezačne vůbec a licence propadne. Nebude to poprvé ani naposledy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...