Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Super Max už nikdy nebude v nabídce UPC! Společnost vyrábějící tento program byla Jupindou dost rázně před lety vyhozená z nabídky. Proč? Moc dolárků za českou hlavičku. To se UPC nevyplatí, protože polovinu vyplácí za Jim Jam, tedy kvalitnější tv program, tedy brzy za atraktivní Disney TV. Zeptej se dětí, co bylo horší a dnes luxusní :) Děti nechtějí Super Max, ale světový program a s tím nikdo nic neuděláme. Jenom mě trochu zaráží, že už dávno zde nemáme Nickelodeon.

 

promin Karle ale v tomhle jsi vedle..stačí si projít fora, chaty... i servery jako satcentrum, parabola...radiotv... a kouknout do diskuse..každej chce SuperMax zpět..a pokud tobě přijde Disney kvalitnější, tak tě lituju... jako sorry, ale víš vůbec kolik a jakých seriálů se na Maxu vysílalo a srovnával si to s tim co nabízí "světový" Disney/Jetix nebo tvůj JimJam? To se nedá rovnat, ze strany Disney, Jetixu, JimJamu to je trapas... a to, že byl SuperMax pro UPC moc drahej.. nevidim jak je to možné, když u menší kabelovky a na satu byl až do konce... ty tvrdíš, že děti chtějí Disney, já tvrdim - jak to můžeš vědět, když SuperMax neznají (ti kterým je pod 10) ? Já narozdíl od tebe se lidí a dětí ptám a pokud sis všiml, mám i v v plánu věci a nedělal bych je, kdybych neviděl ohlasy. Děti hltaj Jetix, protože nic lepšího u nás bohužel není, to je jedinej důvod. Bejt tu SuperMax, vypadá to jinak. Promiň ale Disney a Jetix je vymejvárna mozků... nechápu proč většina lidí žere co se jim naservíruje a neumí říct ne nebo dost... SuperMax skončil, protože byl drahej...kdyby ale fungoval dál, garantuju ti, že konkurenci nemá stejně jako ji neměl dříve... na názory typu SuperMax je horší než JimJam kašlu, protože to pochází očividně od lidí, co neví o co go. A mimodem...moc drahé pro UPC ? To platí tedy i o Cartoon Network jo ? Aby ho měli na satelitu na to prachy maj, ale aby byl i v kabelu už ne ? To je opravdu zajímavé... A pokud UPC SuperMax chtít nebude, její mínus. Jsou tu i jiné firmy a jiné možnosti...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych možná ten Jetix a Supermax tak úplně nesrovnával,já si myslím,že ta cílová skupina u Supermaxu byla trochu vyšší,respektive zatímco na Jetixu (a dříve na Fox Kids) se vysílají převážně kreslené seriály,tak na Supermaxu byl daleko vyšší podíl seriálů hraných a Supermax byl tím pádem víc pro mládež,zatímco Jetix mě připadá jako kanál vyloženě pro děti...vlastně všechny ty dětské kanály lokalizované do češtiny jsou zaměřené buď na úplně malé děti(Bebe Tv,JimJam,Minimax) nebo starší děti(Jetix a Animax),ale chybí tam pořady pro mládež,pro teenagery...tady já vidím prostor,protože hrané seriály přímo určené pro mládež se nevyskytují prakticky na žádné české televizi(mám na mysli seriály typu Clarissa vám to vysvětlí,Konečně zazvonilo-Nová třída,Machři a Šprti,Střední škola v Byker Grove atd.)

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy: Tedy, označit Animax za kanál pro děti hraničí s neznalostí. Animax je kanál pro teenagery. Problém je, že je zaměřený na velmi specifickou záležitost a tou je Anime neboli japonské animované seriály. Další problém je, že vysílá jen od 20 do 2, tedy 6 hodin denně a jen polovina z toho je prmiérová.

Souhlasím s Vámi v tom, že tu chybí kanál pro mladé teenagery, tedy cílovou skupinu 12-15 let. lidé od 15 výše si již své pořady najdou, ať už na AXN nebo nově Prima Cool. Právě Prima Cool do jisté míry vystihl díru na trhu díky svému zaměření na věkovou skupinu 15-30 let, o tom žádná. Ale cílová skupina 12-15 nemá kromě toho Animaxu a částečně Jetix Max nic. A to je chyba.

 

A jak tu Karel zmínil ten Nickelodeon, tak to je opět kanál, zaměřený na podobné publikum jako Minimax a ten tu nepotřebujeme. Velmi dobře naopak podle mě vypadá Disney xD, na který se mění Jetix ve zbytku světa. Jenom u nás nějaký hlupák rozhodl, že se z Jetix stane spíše rodinně zaměřený Disney Channel, což je chyba. Samotnému Disney Channel se nebráním, neboť takový kanál zde také chybí, ale Disney ho měl spustit jako nový kanál. Bohužel, je to ale o penězích a tak je logické, že v době krize nejde Disney do nových kanálů a raději využije již existující kanál, který se ihned a bez námahy dostane do miliónů domácností. Ono se jim to ale může vymstít.

Mimochodem, jak tu někdo zmínil ten Cartoon Network, tak tam chápu, že na něj nechce UPC plýtvat penězi. Něco jiného by bylo, pokud by vznikla česká verze Cartoon Network a upřímně se divím, že dosud nevznikla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin

2 Jack_6428: Kdyby Ti to vyslo, tak by to bylo fakt skvely. Doslova navrat legendy - stejne jako by se vratilo radio Zlata Praha ("Prvni tanecni radio") :lol: . Ale kdo by ten kanal provozoval? HBO CZ uz asi ne, kdyz se zbavili i kanalu Spektrum... Zajimalo by me, kdo je v soucasny dobe vubec vlastnik napriklad tech dokonalejch dabingů (za vsechny treba Rudla a Koumak). A ma cenu vubec ozivovat kanal, kterej by hned od zacatku nebyl v UPC (kabelovce, satelitu)? Driv (v roce 2004) tady byl aspon Karneval, kterej siril SuperMax, ted by SuperMax siril maximalne RIO MEDIA nebo O2TV (ta urcite navic jeste ve zvlastnim paketu). UPC by jenom roky jednalo,jestli vubec, o co nejnizsi cene (celkem logicky)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy: Tedy, označit Animax za kanál pro děti hraničí s neznalostí. Animax je kanál pro teenagery. Problém je, že je zaměřený na velmi specifickou záležitost a tou je Anime neboli japonské animované seriály. Další problém je, že vysílá jen od 20 do 2, tedy 6 hodin denně a jen polovina z toho je prmiérová.

Souhlasím s Vámi v tom, že tu chybí kanál pro mladé teenagery, tedy cílovou skupinu 12-15 let. lidé od 15 výše si již své pořady najdou, ať už na AXN nebo nově Prima Cool. Právě Prima Cool do jisté míry vystihl díru na trhu díky svému zaměření na věkovou skupinu 15-30 let, o tom žádná. Ale cílová skupina 12-15 nemá kromě toho Animaxu a částečně Jetix Max nic. A to je chyba.

 

Cilova skupina Animaxu je, se soucasnou skladbou, jeste o neco sirsi.Spis 5-18. Ale pripustil bych mozna i 5-30, protoze vysilaji od Kodomo i Seinen resp. Josei veci. Bohuzel je tam dost nestastny program s nevhodnym vysilacim casem. Spousta opakovani. Proc od 20:00 veci pro deti? Ja bych privital vic veci prave pro starsi. Osobne nemam energii a cas prochazet program a cekat do noci na 25 min. serialu co sleduji. Pro doplneni, jsem cilova skupina 18-30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím Animaxem to jsem byl opravdu mimo,úplně se za to stydím,ale já anime vůbec nesleduju,takže jsem si to neuvědomil. Jinak u toho Nickelodeonu si myslím,že česká verze by nebyla špatná,protože pokud si dobře pamatuju,když jsem měl možnost tento kanál sledovat,tak měl docela zajímavý obsah a byly tam i moderované pořady pro děti a to si myslím,že taky hodně chybí..např.něco podobného jako když se kdysi vysílaly pořady jako Vega,Magion apod. Já bych přivítal takovou televizi,která nebude vysílat jen kreslené seriály,ale také třeba moderované pořady,soutěže apod. Tuhle mezeru na trhu by mohla zaplnit TV Pohoda,alespoň to programové schéma na jejích stránkách vypadá zajímavě,ale ty stránky už se snad několik let neaktualizovaly,takže je otázka,jak nakonec ten program bude vypadat.

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx
S tím Animaxem to jsem byl opravdu mimo,úplně se za to stydím,ale já anime vůbec nesleduju,takže jsem si to neuvědomil. Jinak u toho Nickelodeonu si myslím,že česká verze by nebyla špatná,protože pokud si dobře pamatuju,když jsem měl možnost tento kanál sledovat,tak měl docela zajímavý obsah a byly tam i moderované pořady pro děti a to si myslím,že taky hodně chybí..např.něco podobného jako když se kdysi vysílaly pořady jako Vega,Magion apod. Já bych přivítal takovou televizi,která nebude vysílat jen kreslené seriály,ale také třeba moderované pořady,soutěže apod. Tuhle mezeru na trhu by mohla zaplnit TV Pohoda,alespoň to programové schéma na jejích stránkách vypadá zajímavě,ale ty stránky už se snad několik let neaktualizovaly,takže je otázka,jak nakonec ten program bude vypadat.

 

Přesně tak jak píšeš Pan Pařízek a jeho TV POHODA ..... tak měla být zda se stane nebo ne nechme se překvapit co Pan Pařízek a Roman Pastorek vymyslí ... snad neopustí od plánu a pojedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy Kindernay, PN: S prvním nesouhlasím a z druhým souhlasím! Děti potřebují u nás moc hezkých programů! Všimnite si, že v české rebulblice neexistují dětské programy, jako u veřejnoprávních a privátních stanic. Snad jenom ČT o weekendu něco málo produkuje. Ale mrknite se teď o weekendu na zahraniční tv stanice. Naše tv se dětem moc nevěnuje. NEVĚNUJE téměř vůbec!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommy Kindernay, PN: S prvním nesouhlasím a z druhým souhlasím! Děti potřebují u nás moc hezkých programů! Všimnite si, že v české rebulblice neexistují dětské programy, jako u veřejnoprávních a privátních stanic. Snad jenom ČT o weekendu něco málo produkuje. Ale mrknite se teď o weekendu na zahraniční tv stanice. Naše tv se dětem moc nevěnuje. NEVĚNUJE téměř vůbec!!!

 

tohle je snad jediný v čem s tebou souhlasim..je to bohužel smutný fakt... dřív to bylo uplně jiné... byla Premiéra TV, poté stará Prima, byla starí Nova, staré ČT... byl SuperMax...vysílal se u nás i Cartoon Network... dneska to snad ani nemá cenu srovnávat..a nejvíc mne na tom sere, že když se bavim s Primou a chci jim dohodit seriály..tak oni mi řeknou, že berou jen věci od Warneru...dobrý no, takže půlka návrhů je hned pryč...a Nova na to celkem kašle taky, i když Prima je na tom ráno líp..a ČT.. njn, dnes není rok 92 nebo kolik...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...