Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Karel .. napsal:

Nic nebude, ( žádné new programy) čekají nás prázdniny, to je prázdná investice. Jestli ano, tak v testovacím režimu během července a srpna Smile

 

Douda 78 Napsal:

Už mě přestalo bavit čekat, než se UPC rozhoupe a tak jsem podal po více jak 10 letech užívání služeb (i Karneval) výpověď. Sice mi nabízeli slevu na programové nabídce asi 35%. Ale když se mě ptali, proč dávám výpověď tak jsem jim řekl, nemožnost přijmu Nova HD a Nova Sport HD (na to mi odpověděli že to není na nich) není 1 setop box pro HD a PVR a pomalé zavádění služeb.

No nevím, tohle už poslouchám a čtu někdy od Nového roku a stále se nic neděje ..... ???

A to ti od Nového roku nepřibyl ani jeden nový kanál? Trochu dívný... mě za tu dobu naskočily Barrandov, Prima Cool, Sport 2, Barrandov HD, Fashion TV, Meteo TV, 3 zahraniční a možná jsem i na něco zapomněl, zas tak moc to nepřepočítávám.

 

Jo to jo, ale v předchozím příspěvku jsem psal hlavně o Nova HD a Nova Sport HD. Abych byl upřímný, tak tohle jsou kanály, na kterých jsem strávil všeho všudy tak 2 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Díky za odpovědi.Systém příjmu mi je jasný! Jednalo se mi pouze o KVALITU signálu (šum,duchy,....) - jestli je rozdíl "se zásuvkou nebo bez ní".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin
Nemá někdo informaci proč UPC stále nezařazuje do nabídky Novu HD, vždyť na satelitu je už dávno?

Pred asi ctvrt rokem jsem se ptal na chatu reditele Novy Dvoraka, proc jeste neni v kabelovce UPC NOVA HD. Odpovedel mi neco v tom smyslu, ze tam Nova HD bude, az se s UPC dohodnou na odpovidajicim obchodnim modelu. Videl bych to asi tak, ze na satelitu NOVA HD je vymenou za to, ze Nova nedava nic za distribuci na satelitu, ktera stoji nekolik milionu mesicne. Takze SkyLink si plati vsechno sam a za to se mu klienti s HD prijimacema jenom hrnou. Zato UPC, kterou by distribuce nic nestala, by vlastne jenom "rejzovala", takze Nova chce, aby musela UPC platit za kazdyho klienta urcitou sumu, a to se UPC samozrejme nechce. Nova moc dobre vi, ze kdyby UPC melo NOVU HD, tak ze by to bylo hodne velky lakadlo pro zakazniky a uricte by UPC klienti pribyvali- a tak z toho logicky chce Nova taky neco mit :shock:. Je ale naprosto neuveritelny, ze Nova uz v HD vysila skoro 2 roky a tyhle dve spolecnosti se nedokazali domluvit. Myslim si ze by plno lidi skouslo od UPC i nejakej extra paket s Novou HD, Novou sport HD atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za chvíli už možná bude NOVA HD vysílat v Praze v DVB-T:

 

http://www.digizone.cz/aktuality/nova-m ... i-v-praze/

 

a UPC stále nic.

 

No jednak bych se zeptal co říká zákon - zda kabelová stanice nemusi povinně rozšiřovat stanici která je šířena volně (zda se to týká i HD alternativy) a pak si myslim že pro UPC to bude trošku rána ... důvod proč odejít či nesledovat UPC .. určitě jsou lide, kterým bude stačit Nova v HD přes DVB-T než Nova v SD přes DVB-C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
No jednak bych se zeptal co říká zákon - zda kabelová stanice nemusi povinně rozšiřovat stanici která je šířena volně (zda se to týká i HD alternativy) a pak si myslim že pro UPC to bude trošku rána ... důvod proč odejít či nesledovat UPC .. určitě jsou lide, kterým bude stačit Nova v HD přes DVB-T než Nova v SD přes DVB-C

 

No zákon říká, že kromě programů, které byly šířeny terestricky a jsou překlopeny do digitálu, tj. ČT, Nova a Prima musí kabelovky povinně šířit programy, které dostali tzv. kompenzační licenci. Tam HD verze programů nepatří a tedy je kabelovky povinně šířit nemusí. Kdyby jm to ale zákon nařizoval, pak by to bylo na jednu stranu pro kabelovky dobré, protože zároveň nařizuje, že televize musí poskytnout kabelovkám signál zdarma. Což v přípůadě Novy HD zcela jistě neplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC nasazuje většinou nové programy v programové nabídce v jakémkoliv pondělí v roce, nezávisle kolikátého je a jestli je nový, nebo už běžící měsíc. Mnozí si toho už určitě všimli a těší se na každé pondělí". Dnes zase nic! Je před prázdninami, ale to se zase opakuji. Něco vám přece jenom prozradím. Od 1. června budou na SKYLINK vysílat maďarské TV, (již vysílají open v testu, od června na ostro) veřejnoprávní M1,2, soukromé RTL Klub, M2 a Danube TV a pokud nebudou jiné právnické problémy, můžeme se těšit, že budou v nabídce v DVB-C. Proč ne? Nevím, jestli to víte, ale SKYLINKu je spolumajitelem UPC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, protože to je pokec o všem možném, vybral jsem si toto vlákno pro svoji žádost: prošvihl jsem začátek páté řady 24 na Nova Cinema, nemá někdo první dva díly v TS a neposkytl by mě je? na způsobu bychom se mohli dohodnout třeba přes email

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...