Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Je to tak, ale v září se vše změní! A to si pište! To je přirozená reakce lidí (diváků) na roční období a ještě více tv providerů a tv programů. Teď nás čeká mediální útlum. Počkejte na podzim, v tu dobu je nejvíce hub :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Trochu se stydím za tento dotaz,ale ať mám 100% jistotu: Koncová zásuvka na přívodním koaxu do bytu (digit.kabel.vysílání),upravuje nějak signál pro TV,nebo je možno TV napojit přímo,bez této zásuvky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se stydím za tento dotaz,ale ať mám 100% jistotu: Koncová zásuvka na přívodním koaxu do bytu (digit.kabel.vysílání),upravuje nějak signál pro TV,nebo je možno TV napojit přímo,bez této zásuvky?

Ahoj, ne! Jde o tok dat, jedničky a nuly, jako v Internetu. Připojit jedině přes seťák, tedy jestli ti jde o digitál. Jestli se jedná o Jupindu, ještě pořád vysílá i analogově a to v UHF a v západní normě, na to poror včetně zvuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu se stydím za tento dotaz,ale ať mám 100% jistotu: Koncová zásuvka na přívodním koaxu do bytu (digit.kabel.vysílání),upravuje nějak signál pro TV,nebo je možno TV napojit přímo,bez této zásuvky?

Ahoj, ne! Jde o tok dat, jedničky a nuly, jako v Internetu. Připojit jedině přes seťák, tedy jestli ti jde o digitál. Jestli se jedná o Jupindu, ještě pořád vysílá i analogově a to v UHF a v západní normě, na to poror včetně zvuku.

Digi TV je kódovaný a záleží na výrobci TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se moc neunahloval, jak uz jsem naznacil, co nevidet pribude nekolik novych kanalu.
:?::?::?:

 

No nevím, tohle už poslouchám a čtu někdy od Nového roku a stále se nic neděje ..... ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
No nevím, tohle už poslouchám a čtu někdy od Nového roku a stále se nic neděje ..... ???

A to ti od Nového roku nepřibyl ani jeden nový kanál? Trochu dívný... mě za tu dobu naskočily Barrandov, Prima Cool, Sport 2, Barrandov HD, Fashion TV, Meteo TV, 3 zahraniční a možná jsem i na něco zapomněl, zas tak moc to nepřepočítávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...