Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Takze informace pro Karla:

 

Tvuj ban na 10 dni (do 2.5.2009), byl za ten prvotni prohresek,

k tomu jsem ti navrch pridal dalsich par dni, za ten bordel ktery jsi tu nasledne nadelal.

 

Ale OK, kdyz tedy prosis, tak ti ho timto rusim, ber to ale tak, ze jsi v podmince a jakmile dojde k dalsim prohreskum, tak uz to bude ban definitivni.

 

Dale pokud mas stale problem s prihlasenim na tvuj ucet Karel, tak si promaz cookies, vetsinou byva roblem tam a pokud mozno ho pouzivej namisto anonymniho prihlaseni.

 

A nyni uz se prosim bavme pouze o tematech tohoto fora,

pokud budes mit nejaky osobni problem, tak me pis vylucne formou soukrome zpravy, nebo na e-mail a ne sem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, dělám nyní v IT, o koláčích něco vím a o zákazech možná ještě více, pracoval jsem v UPC :). Neprosil jsem se o povolení na chat, protože vím, jak se dostat na zakázaný chat, nic méně, je slušností, abych Ti poděkoval za rychlejší přihlášení na chat. Slíbit mohu, že případně napíšu email, když se mi nebude něco líbit, ale asi rebelem zůstanu, nějak mi to bylo předurčeno u kolébky. Děkuji Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nebude, ( žádné new programy) čekají nás prázdniny, to je prázdná investice. Jestli ano, tak v testovacím režimu během července a srpna :)

 

Už mě přestalo bavit čekat, než se UPC rozhoupe a tak jsem podal po více jak 10 letech užívání služeb (i Karneval) výpověď. Sice mi nabízeli slevu na programové nabídce asi 35%. Ale když se mě ptali, proč dávám výpověď tak jsem jim řekl, nemožnost přijmu Nova HD a Nova Sport HD (na to mi odpověděli že to není na nich) není 1 setop box pro HD a PVR a pomalé zavádění služeb. :?::!::?:

 

No a tak jdu do satelitu Skylink.

:oops: :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

No já už to řeším obdobně. Už mne taky nebaví věčné čekání a když to spočítám, tak 40K ročně dokáži lépe investovat. Rodiče už to také řeší a sestra se též rozhoupala vrátit Direct a jít do Sylinku. Ale jsou tu i jiní poskytovatelé, kteří se snaží a kupodivu i rostou. Proč nedat možnost těm co se snažíať ukáží co umí. Horší už to snad ani být nemůže. Jinak jak jsem zjistil nejsme sami. V mém okolí to řeší cca 5 lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...