Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník petr21
Ahoj. Mam Sony 40we5w (lokalita Melnik) a dneska mi zlobi CTecka. Pritom signal mam podle tv vynikajici. Obcas uplne vypadne obraz obac je takove digitalni vytrhavani.. Nezlobi to jeste nekoho?Dekuji za odpoved.

 

Taky mi dnes dělá jak na obou Bravií (40W4500 a 32W5500) tak na STB. Lokalita Kolín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to inko1 a MICHAL2183

pánové pochopte, že modul nemá s laděním nic společného. Ten dělá pouze dekódování již naladěných programů.

Pokud UPC přidá nové programy, musí to nějak TV a STB "říci", TV a STB nějak zareagují ...

STB zařadí programy nakonec, TV Sony asi provede nové ladění. s tím nic nenaděláš. Můžeš zkusit kontaktovat Sony, zda nemají nový FW, který by se choval jinak.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STB zařadí programy nakonec, TV Sony asi provede nové ladění. s tím nic nenaděláš. Můžeš zkusit kontaktovat Sony, zda nemají nový FW, který by se choval jinak.

 

nesmysl, mě Sonka řadí nové programy sama na konec seznamu, netřeba ladit, jediné co je potřeba v menu zapnout je "auto service update", když se tady z fóra dozvím o nových programech, tak už je mám v seznamu a pak stačí pouze přesunout program na jeho konečnou pozici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
Včera v úterý jsem měl také poruchy, v průběhu večera se to zlepšilo. Že by závada UPC.

 

Potvrzuji - Misto cinu na CT1 uz bylo cele v poradku !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník

Ahoj to mas pravdu Supermax byl skvelej skoda ze uz nic takoveho neni je tu neco bud pro deti a nebo pro dospele nic mezi tim Supermax byl skvelej kdo rika opak nevi o cem mluvi :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím!

Nevíte jaké jsou smluvní podmínky pro ukončení smlouvy na kabel. TV UPC z důvodu umrtí majitele, který bydlel sám? Zaslechl jsem něco o úmrtním listu, které UPC vyžaduje! Díky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...