Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

 

Jeho součástí bylo nové logo, celkově nový, výrazný vizuální vzhled, dynamičtější přístup, ještě bohatší programová nabídka a nová pozice konceptu Live Life Large.

 

Jo? Fakt? Že to nevidim! Proč sakra je v UPC nějaká dementní verze se starým logem a programem? Hm? Už dva měsíce to má být jinak.

 

Aby naše nabídka byla ještě relevantnější k českému a slovenskému trhu, spustilo letos Discovery na těchto dvou trzích feed Animal Planet Europe, který nahradil předchozí MEATI feed.

 

Opravdu? TO mi je zajímavé, že to doposud tak v UPC není! To mě fakt psr! Banda dementů to je ledatak!

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si tady děláte p.del z lidí? Dle Wikipedie nové programy v UPC? To jste tak nadržený a nemáte žádné nové zprávy od UPC? Kam jsem to přišel, na jaký chat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si tady děláte p.del z lidí? Dle Wikipedie nové programy v UPC? To jste tak nadržený a nemáte žádné nové zprávy od UPC? Kam jsem to přišel, na jaký chat?

 

cože to chtěl básník říci? :lol: asi jste přišel někam, kde vás nepochopí nikdo a naopak :lol:

tohle je Neoficiální diskuzní fórum o připojení k TV a internetu prostřednictvím kabelove sítě UPC. :lol:

Hezký den :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Teď jsem si všiml, že u Extreme nejedou titulky. Prostě tam úplně chybí titulková stopa.

 

A taky by mě zajímalo, kdy dá UPC do pořádku teletext a/nebo titulky na Nova Cinema. Dřív, ještě na staré pozici, fungovalo obojí, teď ani jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad se neceho podobneho dockame i u nas, pry nad tim take uvazuje:

 

eventIS vytvořila nový software pro správu videa na vyžádání (Video On Demand - VOD) pro firmu UPC

http://www.protext.cz/zprava.php?id=11137

 

Že by jsme se konečně dočkali HBO Digital? :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
SM je drahý a Disney má určité podmínky pro lokalizaci v ČR a SK.

 

ano, v obojím máte pravdu...Disney Channel časem bude mít jen svojí CZ/SK verzi a oddělí se od té maďarské...kdy? nevím, možná za rok, za dva... SuperMax byl a je drahý...ale položte si otázku - Proč? Protože toho nabízí mnohem víc - jeho archív sčítá cca 200 seriálů, z kterých mnohé byly v ČR vysílány právě pouze na něm. A pokud tu je možnost, že se může vrátit, určitě to nevzdám.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že k čistě české verzi Disney Channel někdy dojde a to ze stejných důvodů, ze kterých si nemyslím, že někdy dojde k obnovení čistě české verze Hallmarku (což už bylo jednou anoncováno a následně hodně rychle dementováno). Jednou už jsem ty důvody řekl v topicu Disney Channel, ale rád je sem copy-pastnu:

Problémem jsou satelitní platformy UPC Direct a Digi TV, které působí jak v Česku a na Slovensku, tak i v Maďarsku a tudíž by buď museli mít dvě verze Disney Channel, pro každou zemi zvlášť, nebo by sám Disney musel mít dvě verze kanálu, jednu pro české kabelovky a jednu pro UPC Direct a Digi TV, tak jako to má například Discovery. Ani jedno ale nevidím reálně.

Navíc je tu ještě jeden problém, který jsem tenkrát nezmínil, ale který je neméně podstatný: reklama. Ač se nám to nemusí líbit, je nemyslitelné, aby se dětská televize uživila jen českou a slovenskou reklamou. Disney Channel prostě maďarskou reklamu ke svému životu potřebuje. Čistě česká (resp. česko slovenská) verze prostě nemá šanci se uživit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...