Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník yoky

Robe, ty ale provokuješ. A to si můžeš poskládat po balíčcích? Kde to funguje? Ví se kde jsou jejich loviště? Chci být uloven.

Jinak díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz jsem lokalita Praha 9 - černý most, když kouknu na seznam kanálů do stb (mám DVR) tak třeba Eurosport HD mám jako Voom HD a set list úplně jiný než můj otec který bydlí ve vršovicích. Nevíte jak je to možné ?

Zkus smazat vsechny kanaly a znovu je naladit,

melo by to odpovidat seznamu muxu, ktery je zde uveden.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Tomus před cca rokem jsem to porovnával s rodiči, kteří jsou na Žižkově-nedaleko od Vršovic a také měly jiný list než já v jiném konci Prahy. A bylo to od samého začátku kdy do UPC přišli. Nyní Ti neřeknu co měly, ale vím, že na tom byli o něco lépe a měli jsme stejné balíky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Robe, ty ale provokuješ. A to si můžeš poskládat po balíčcích? Kde to funguje? Ví se kde jsou jejich loviště? Chci být uloven.

Jinak díky za info.

 

jde o toho noveho " konkurenta " :lol: pro UPC spol. http://www.riomedia.cz/

 

zde mas vice info - http://www.digizone.cz/clanky/rio-media ... -kvalitou/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomus před cca rokem jsem to porovnával s rodiči, kteří jsou na Žižkově-nedaleko od Vršovic a také měly jiný list než já v jiném konci Prahy. A bylo to od samého začátku kdy do UPC přišli. Nyní Ti neřeknu co měly, ale vím, že na tom byli o něco lépe a měli jsme stejné balíky.

 

Nemá to něco společného s tím ,že část Prahy byla před sloučením v síti Karnevalu a část v původním UPC ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč jsem pořád blokovaný, big.rob mi psal, že mám pausu do pátku 8.5.2009? Dokonce jsem byl ujištěný, že mi ty tomus se zbraní v ruce napíšeš email. To je opravdu demokratický chat? Napiš zde kdo jsi! Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Ahoj Karle , podle mne uz davno Ban nemas , seznam je zde : http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=394 ,

 

dokonce jsem uverejnil pred tim i tvuj prispevek ktery si me poslal na email s tim ze prosis o umisteni sem je na 27 listu tohoto tematu , tak pls pls nekric hned o demokracii ... jsem s UPC stejne nespokojeny jako ty !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Big.rob: hele poskoku tomuse, mám a nedělej, že o tom nevíš, že mám zákaz, právě ti píšu přes ne českou IP adresu. Nevěděl jsem, že nemohu na tomto chatu psát svobodně. nikdy jsem se zde neotřel o žádného jiného diskutujícího, kromě tomuse a teď tebe! Většinou jsem psal k tématu a k problémům kolem UPC. A urážky typu, že jsem byl ublížen ze strany UPC jsou dost nemístné. Pracoval jsem ve fifmě několik let a jestli jsem odešel, tak jenom kvůli mnohem lepším penězům k jiné nadnárodní společnosti. Ale o UPC a její strategii vím víc, než kdokoliv z Vás, tedy jestli tomus není zaměstnanec UPC de*il, jenž si zde tímto fórem nezvyšuje své minimalistické seběvědomí a ohromné pracovní a osobní mindráky, jak mě on sám osobně nazval níže v chatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...