Přejít na obsah

BARRANDOV TV


Návštěvník Big.rob

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 hlasů

  1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

    • 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Já si myslím, že TV Barrandov si určitě najde své diváky. Vždyť některé pořady zatím vypadají zajímavě. Já sám se určitě na TV Barrandov občas podívám. Myslím, že v celku se jim tato televize povedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že TV Barrandov si určitě najde své diváky. Vždyť některé pořady zatím vypadají zajímavě. Já sám se určitě na TV Barrandov občas podívám. Myslím, že v celku se jim tato televize povedla.

 

jj, já bych řekl, že se to časem rozjede..těžko hned na poprvý se trefjej všem do vkusu, tak dokoupěj pak i jiný pořady si myslim

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Taky mam takovy nazor ,je videt ze hned od zacatku jsou tam i porady zakoupene v licenci napr. od spolecnosti Frament media nebo jak se to jmenuje :-) ... nova taky asi nebyla hned od zacatku tam kde je ted :-) , zee ? Jinak bylo tam spousta chyb , hlavne ta dvojka Bubilkova .Knor chvilema nevedeli co delaji , ale treba se to nekomu libilo , na te gala sou bylo hafo videt ze je to vse v pocatcixh , bohuzel Xfaktor nasadil co se tyce kulis ,nebo jak to oznacit tak nasadil latku strasne vysoko , vsady jsme si ted zvikly na LED plochy a podobne efektx a tu najednou to bylo jako o 7 let na zpet kdy jeste byly opravdu jen kulisy a par svetel a konec , to podium opravdu pusobilo jako Silvestry na nove ! No ale co , snaha se ceni a vzhledem k tomu ze scenar si delali samy a Adamec jen rezii tak to slo ... :lol:

 

Docela by me zajimala sledovanost prvniho dne ale to uz se asi nikdy nedozvime ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V clanku na digizone.cz o Barrandovu se nakonci pise:

 

".........Technický problém se zpracováním zvuku ještě musí vyřešit společnost UPC u svých kabelových set-top-boxů, aby mohla začít přijímat signál Barrandova HD od firmy Mattes AD, která bude jeho distributorem."

 

http://www.digizone.cz/aktuality/proble ... gitalu-se/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co rikate zatim na programovou nabidku barrandovu ? zatim slabot ze ? samej serial , hodne opakovani ! , opravdu velice podobne AXN

a co by si nechtěl.filmy,co právě vyšli na dvd nebo snad v kině.vysílají teprve 4 den. pochybuji,že nova vysílala něco extra hned 4 den

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nanaki

No, srovnávat s tím, co vysílala Nova na začátku je trochu nefér. To je už dobrých 15 let, tehdy byla trochu jiná doba. Pokud by dneska začala vysílat TV s programovým složením, jako v té době, nevypadalo by to nic moc.

 

Co jsem zatim na Barrandovu viděl, mě nijak zvlášť nechytlo. I když to není zase tak divné, nejsem velký sledovač TV. Uvidíme, co bude dál, ikdyž s tím, co je tam teď, bych řekl, že moc šancí mít nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

No , neni to opravdu zadna slava , ale zatim me to pripadne koncipovane tak ze by si tam snad kazdy neco najit , me osobne vadi opadkovani ktere tam je , ze opakuji serial co byl den predtim a taky ty telenovely se zrovna v dnesni dobe do vysilani nehodi . Jinak serial Ciranuv Ostrov zatim vypada ze by mohl byt svoje divaky docela se povedl , Sudte Je ! prni dil mel taky docela stavu , urcite lepe zpracovano jako to co ma JoJka . A Saudkova talk show ma taky docela smrnc , sice nema na Krause ale ... Jinak me osobne tam chyby neaky soutezny porad , pripadne neaka Reality show , ale musime si uvedomit ze vysilaji 5 dnu a to s minimalni sledovanosti , az bude pokryta cela CR tak to snad rozjedou naplno ... zatim je videt ze nemaj ani zajemce o reklamu , se tam vysilaji dve reklamy porad dokola , hold to asi nebudou met jednoduche !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...