Přejít na obsah

BARRANDOV TV


Návštěvník Big.rob

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 hlasů

  1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

    • 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

sem to kostickovani rozebiral s panem Potučkem ze serveru digizone.cz a rikal ze to nahlasil na UPC i s linkem na toto vlakno a pry s tim snad neco udelaji !!

Uz je nejaka odpoved na dotaz? Nebo mam dal dotahovat kabely :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Žádná reakce , poslední info ze strany UPC zní : překontrolujte si zapojení a Barrnandov TV ta projistotu nekomunikuje vůbec , asi mají moc práce s vymýšlením nové programové nabídky ! :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

Tomus jesem taky z Lisne - lokalita Jateční v Mariánským u. , mame doma 2 stb oba Handan 6000 a vzdy nam to udela na obou zaroven , nevim jak je to rozdeleni muxu ,ale vysledoval sem ze to udela i kdyz je na jednom pusteny Barrandov a na druhem Nova ! , dela to tez i sousedum . Takze chyba neni 100% v domacnostech , a zacalo to zhruba v den vysilani Barrandova .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lokalita Melnik. Zahlidl jsem to na Barrandovu a na Z1. Nekdy to neudela 20 minutc a pak treba 2x za minutu. Neprijde mi to jako klasicky "kostickovani", ale spis jako by se "trhal" obraz. Tezko se hleda ten spravny termin. To ze me obcas zakostickuje nejaky program beru,ale toto je dost neprijemny!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

presne tak neni to klasicky rozpad obraz , toto je jine , stb se proste na treba 15 sekund uplne zasekne a to i kdyz treby hodinu cumite stale na jeden kanal , dela me to i u radia !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jarrek

Tak spěchám s odpovědí. Dnes byl u mě technik od UPC a udělal to, že mi vyměnil kabel (kabel je od nich), který vede od krabičky do STB a všechny kostičkující programy začaly fungovat. Měl jsem svůj kabel a ten asi nefungoval správně. Tím pádem to byla moje závada tak jsem musel zaplatit výjezd, který mě stál 300 Kč. Výměnou je i lepší kvalita v analogu, který byl strašný. Ještě mi řekl, že to mohlo být i tím, že to mám v liště kde by mohl být větší ohyb a že to nesmí být. Takže lepší když to nebudete ohýbat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jarrek

Řekl taky, že tím ohybem mohlo dojít k porušení i přelámání kabelu v místě. Taky říkal, že to může rušit i nějaký cizí vliv. Moc to nechápu, ale funguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...