Přejít na obsah

BARRANDOV TV


Návštěvník Big.rob

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 hlasů

  1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

    • 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Tipuju,že v UPC angažovali právníka s odlišným právním názorem na programy "must carry". Ke kódovaným programům dnes přibyla Tv Barrandov!

 

P.S. Asi to je OK, Barrandov i ČT4 jsou v základní nabídce analogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

tomus>myslím, že to platí i o ČT4. Alespoň v bývalé karnevalí analogové oblasti Chomutov (konkrétně Teplice) je v nabídce MINI i ČT4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Big.rob

:-) zmenili jste nazor na Barrandov TV ? mame za sebou mesic a tyden vysilani ....

Ja osobne jsem celkem spokojenej , sobotni vyber filmu je paradni , zajimalo by me treba jakou mel sledovanost film 16 bloku ! ? Patecni ceske filmy jsou take celkem koukatelne , nehlede na to ze Nova se okamzite taky snazi zareagovat a zarazuje ceske Nedele ... Sice nesouhlasim s tema pitominama co vysilaji pres vsedni den ( sladka laura , laloola atd ... ) ,ale jinak jsem v celku spokojen , je to jen muj nazor nikomu ho nenutim :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mé hodnocení zůstává stejné, oznámkoval bych je 4 (školní hodnocení). Vyberu si tam jen velmi pomálu, zatím žádný pozitivní posun. Ale jak jsem už psal, je mi to celkem jedno, protože při šíří současné televizní nabídky, když si nevyberu pořad na TV Barrandov, tak si jej vyberu někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...