Přejít na obsah

BARRANDOV TV


Návštěvník Big.rob

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 hlasů

  1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

    • 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

jj, chce to čas... sice lidi dávaj na první dojem, ale ten je někdy milný..ano, v případě barrandovu to asi nikdy nebude dech-beroucí televize, ale určitě má na víc..a až třeba za měsíc, dva.. bude větší pokrytí a víc sledovanosti, myslím si, že to bude už o něčem trochu jiném...Co jsem si s nima psal, jsou dost otevření nápadům od divaků co se týče pořadů a i rychle odpoví...až bude v HD i v UPC, tak taky to možná zvedne zájem...je pravda, že třeba Nova je taky zadarmo a její program se nedá srovnat, ale je taky pravda, že Barrandov je tak trochu jinde, než je Nova a teď..takže si počkejme na nějaký finální verdikt pár měsíců :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc na tento program nekoukam, ale vsiml sem si, ze obcas se jakoby sekne (rozpadne) obraz . Kdyz prepnu na nalog, nebo i najiny program ze stejneho transpoderu, tak je vse ok...Setkal se s tim nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jarrek

Už jsem to psal na začátku tohoto tématu, že se mi to taky stává, ale ještě u Z1, Óčko a Nova Cinema. Vše jsem zkontroloval a stále nic poradili mi tohle s klientského centra.

 

Dovolte, prosím, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 8.1.2009, týkající se technického problému. Mohlo dojít k zhoršení signálu, který přijímá STB a tím i výpadku jednoho streamu, jak uvádíte. Zkontrolujte prosím, koaxiální a scartový kabel, spojující STB s datovou zásuvkou a s TV, mohou být povytaženy, nebo uvolněny. Zkuste STB resetovat vytažením z elektrické sítě. Ujistěte se, že STB není blízko jinému elektronickému zařízení (není postaven na DVD, nebo videu). Pokud toto nepomůže, prosím, kontaktujte nás telefonicky od Vaší televize, prověříme s vámi signál, přicházející do STB a případně ihned domluvíme příjezd technika. (číslo 241 005 100, volba 2 - 1 (Technická podpora))

 

Udělal a nic musím tam zavolat a domluvit navštěvu technika at se na ti podívá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jarrek

Akorát co mě u nich štve je to, když jim budu volat, tak mě to bude stát 6 Kč za minutu. U Karnevalu to nebylo tam byla bezplatná linka. Jo pak se ozvu co a jak mi sdělili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna by bylo dobry dat UPC link na toto vlakno (teda az nekdo bude psat stiznost). Mozna by neradili utahovani konektoru, automaticke preladeni a dalsi rady nad zlato. A treba to poslou nekomu, kdo ma na starosti technickou kvalitu! Ja na dalsi stiznost zatim sbiram sily :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...