Jump to content

BARRANDOV TV

Guest Big.rob
 Share

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 members have voted

1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

• 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

Recommended Posts

Seznam muxu mám už prohlidlej dávno a podle něj sem to zkoušel naladit, ale když dám 274 nebo 730 MHz tak mě to ukazuje skoro žádný signál ale z 12 muxu se nechytá nic.Nejsou vůbec zobrazený v nabídce, zkoušel jsem odpojit od sítě a vytáhnout kartu a nic.Je možný že to bude špatný zapojení u nás v paneláku?

Už to jede, hurá,Nastavil jsem 274 MHz a 6900 a ono se to probralo a naladilo se všechno. A před tim nic, je to divné. Ludra jedna.

• 8 years later...
Guest Martin1994

Myslim si, ze se TV Barrandov za posledni 2 roky hodne zhorsilo... i treba Barrandov Plus, ktery vysila detske porady jen 30 minut denne a to same plati i pro dokumenty. O Barrandov Family bych se radsi ani nezminoval.

před 13 hodinami, Návštěvník Martin1994 napsal:

Myslim si, ze se TV Barrandov za posledni 2 roky hodne zhorsilo... i treba Barrandov Plus, ktery vysila detske porady jen 30 minut denne a to same plati i pro dokumenty. O Barrandov Family bych se radsi ani nezminoval.

Barrandov Family je určen pro Slovensko a ne pro Českou republiku, tak bych ho neřešil. Tím Barrandovem Family jen zaplácli díru po skončeném Barrandov Muzika a jsou na něm jen slovenské reklamy co vím.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Cisco 3208, CA modul, pevná linka
  • Země Moravskoslezská