Jump to content

BARRANDOV TV

Guest Big.rob
 Share

Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )  

29 members have voted

1. 1. Jak by jste oznámkovali současnou programovou skladbu Barrandov TV ( známkování jako ve škole )

• 1
      1
    • 2
      5
    • 3
      5
    • 4
      10
    • 5
      8

Recommended Posts

Guest Big.rob

... nová hvězda na České scéňe

Možná se to bude zdát někomu zbytečné ,ale založil jsem toto vlákno ať můžeme nerušeně diskutovat o této prakticky již vzniklé televizi .Jak všichni určitě vědí ofic. startuje za týden 11.1 v 11:01hod ., ale již nyní běží její promo.

Osobně tomuto projektu velice fandím a držím jim palce aby se jim časem povedlo rozválcovat Novu . Stejně tak z některého rozhovoru s p. Feničem vyplívá že pokud se bude Barrandovu dařit nebrání nic skutečnosti rozjet pozastavený projekt Febio TV

No a jen taková novinka na závěr Barrandov dnes už nasadila do svého promo i logo televize, nese se v současném trendu jednoduchosti , nic barevného ,ani žádný podobný úlet :lol: :lol:

Edited by Big.rob

Guest Big.rob
Guest Jarrek

Chtěl bych se jen zeptat jestli nevíte co mám dělat s tím, když mi Barrandov kostičkuje a kostičkuje mi ještě Z1, Nova Cinema a Óčko. Nevíte čím to může být. Nedá se na to koukat.

Guest Jarrek

Jo ale mě ostatní programy fungují jenom tady ty. Připadá mi to jako by nefungovali správně ty programy, který jsou nebo budou šířeny volně v DVB-T. Mimo ČT, Novy a Primy

Doufám, že UPC taky nabídne HD verzi Barrandova a samozřejmě zároveň i Novy. Jak už samozřejmě také popsal technický ředitel TV Barrandov téměř veškerý obsah je vyráběn v HD rozlišení, takže pokud by jakákoliv kabelová či jiná televize projevila zájem šířit TV Barrandov ve vysokém rozlišení ve svých sítích, určitě jim to umožní.

Edited by onak