Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník spasen

Do 31.12.2008 jsem využíval nabídku "Balíček služeb UPC Light + KLASIK (dtv STANDARD) + HBO", kterou jsem 2.12.2008 zrušil následujícím e-mailem:

 

"Dobrý den,

 

k 1. lednu 2009 požaduji provést následující změnu služeb UPC:

 

Zrušit:

Balíček služeb UPC Light + KLASIK (dtv STANDARD) + HBO

 

Zavést:

Balíček služeb DTV Standard + UPC 10M,

SUPERFILM (6 programů HBO a Cinemaxu),

FILMBOX EXTRA (Filmbox Extra a Filmbox HD),

 

Ponechat beze změny:

Služby UPC Telefon Kredit 50

 

Tuto změnu užívání služeb UPC provádím na základě tiskové zprávy z 15. září 2008, kde je uvedeno, že cituji "Současní zákazníci mohou,pokud si budou přát, přejít na vlastní žádost na nové služby UPC 10M a UPC 20M od 1.1.2009", kterou zveřejnil tiskový mluvčí a ředitel PR František Malina.

 

Žádám o potvrzení tohoto mého požadavku, případně o sdělení připravovaných změn balíčků služeb od 1. ledna 2009, abych se mohla včas rozhodnout, které služby a v jakém balíčku budu nadále využívat.

 

Děkuji za zprávu."

 

Dne 4.12.2008 jsem obdržel tuto zprávu:

 

"Touto cestou Vám potvrzujeme, že Váš požadavek byl akceptován. Změna ze současné nabídky na nabídku 10M + DTV Standard + Superfilm + Filmbox extra bude realizována ke dni 1.1.2009.

 

Vzhledem k časovému předstihu generování faktur se tato změna projeví až v následujícím vyúčtování zpětně od provedení změny.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

L. Maříková

 

operátor klientského centra"

 

Dne 1.1.2009 v cca 8:30 hod. jsem zapnul internet a zkontroloval rychlost na serveru http://rychlost.cz a tam jsem naměřil: Down 10,446.7 kbit/s (1,305.84 kB/s) a 1,056.8 kbit/s (132.10 kB/s).

Internet tedy běžel podle objednávky a jejího potvrzení ale i po následné kontrole nově objednané televizní programy, takže spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

2 spasen: Hele a skutečně ti to pořád běží 10 Mbps? Mně to různě kolísá např. od 3 Mbps do 7 -8 Mbps, někdy se ukáže i těch 10 Mbps. Schválně jsem zaslal na UPC mail o tom kolísání a taky o tom ftp://ftp.upc.cz , že se tam nelze dostat. Tak jsem zvědav, co mi napíšou po vyřešení.

 

Momentálně mně jede 10M takhle:

u20090018142.png

 

Provedl jsem dva testy, ten druhý vypadal následovně:

u20090018207.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mně přechod na nový balíček služeb proběhl tak jak bylo domluveno. Sice sem žádal ještě na začátku Prosince a šlo to až když sem pohrozil zrušením služby. Jinak 100Kč prej zaplatit musím kůly údajnému snížení nabídky služeb což se my trochu nezdá. Kabelovku mam sice sníženou ale u internetu by se mělo jednat o přechod na vyšší tarif. Ale tu 100Kč vem čert.

 

ZMĚNA Z UPC Light +STANDARD + HBO 1250KČ NA UPC 10M + DTV Standard 930KČ

 

u20090017917.png

 

 

Mně to různě kolísá např. od 3 Mbps do 7 -8 Mbps, někdy se ukáže i těch 10 Mbps. Schválně jsem zaslal na UPC mail o tom kolísání a taky o tom ftp://ftp.upc.cz , že se tam nelze dostat. Tak jsem zvědav, co mi napíšou po vyřešení.

TAKY MY TO TROCHU KOLÍSÁ, NAMĚŘIL SEM POKAŽDÉ JINAK TŘEBA:

u20090017891.png

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

2 Anonymní: Jj jsem z Příbrami, jinak já jsem to měl domluvený už taky dříve, tedy žádost. Ale pokud chceš přejít na nový tarif tak určitě kontaktuj klientské centrum, a oni by tě měli navýšit bez problému. Odvolej se dýžtak na tu tiskovou zprávu, jak se tedy někteří výše odvolávali, že stávající zákazníci mohou přejít na nové tarify s účinností od 1.1.2009.

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
2 Anonymní: Jj jsem z Příbrami, jinak já jsem to měl domluvený už taky dříve. Ale pokud chceš přejít na nový tarif tak určitě kontaktuj klientské centrum, a oni by tě měli navýšit bez problému. Odvolej se dýžtak na tu tiskovou zprávu, jak se tedy někteří výše odvolávali.

 

Ano odvolávali, nicméně za tu změnu chtějí 100,- Kč a provedou to až po 30 dnech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takze po volani do klientskeho centra s zadosti o prechod na novy tarif 10M mi bylo sdeleno, ze zmenu ucinit v zadnem pripade nelze (i pred odvolani se na tiskovou zpravu), ze behem ledna bude rychlost navysena automaticky. Do te doby pry muzu jen zadat o zmenu tarifu na Easy, Light, Classic, atd..... (tedy vcetne zvyseni i ceny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

To je blbost, změny jsou určitě možné. Zkus jim napsat přes kontaktní formulář. Nebo, že by to už z kraje ledna zatrhli, protože zjistili, že by se jim na ty nové tarify zákazníci jen hrnuli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Nebo, že by to už z kraje ledna zatrhli, protože zjistili, že by se jim na ty nové tarify zákazníci jen hrnuli?

Nevěřím tomu, že by to zatrhli, protože to už by právně patrně neobhálili. Už tak bylo na hraně, že řada "starých" zákazníků nemohla přejít na nové služby hned od září a museli tak platit za služby s horšími parametry vyšší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Jako nevím, kde všichni berete, že od 1.1.2009 jsou navýšené rychlosti? To přece není nikde psáno. Bylo jen napsáno, že stávající zákazníci mohou od 1.1.2009 přestoupit na nové tarify, nikoliv, že jim bude hned zvýšena rychlost. Takže rychlost se bude navyšovat postupně v průběhu celého měsíce, tak jste na to zvyklí všichni z dřívějších zrychlování. A toto zrychlování samozřejmě také neproběhne hned v lednu, mají na to čas ještě několik měsíců, ale četl jsem tu někde, že by to chtěli stihnout do 31. března 2009. Takže někdy v lednu navýší o kousek, někdy v únoru zase navýší a zbytek dodají v březnu, není prostě nikde napsané, že hned od 1. v měsíci máte zvýšenou rychlost.

 

Akorát zase na druhou stranu síť by měla utáhnout tuto zátěž už teď, když je teoreticky připravena na přechod stávajících zákazníků na nové tarify. Ovšem realita je jinde. Místo 10 Mbps to frčí 3 Mbps.

 

No mi na infolince řekli, že "na nové tarify(10M a 20M) můžou připojit pouze NOVÉ ZÁKAZNÍKY a že my stávající si musíme počkat(nebo si objednat 20M ten že můžu dostat hned-to je divné že dražší jde).Nebo že mám smlouvu vypovědět a internet zrušit a znovu si jej objednat a dostanu 10M :roll: . A to navyšování bude postupné, takže nečekejte že budete mít 5.ledna (my s EASY 4M) slibovaných 13M,když se zadaří tak se dočkáme na konci března...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...