Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník

No panove jen si nemyslete, ze vypovedet smlouvu s UPC je nejaky jednoduchy postup. Budou vam to secakra zneprijemnovat a ruzne klickovat. Vim co provadeli za zverstva znamemu. Vubec mu neodepsali a kdyz jim asi popate psal, tak mu napsali, ze vypoved bezi az od datumu kdy to oni prevezmou a ze to musi jeste nekam zaslat na schvaleni, takze z vypovedni lhuty 35 dni bylo 105 dni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Nečertěte, proč bych se nějak nevyjádřil, původně jsem měl Light, tedy 6 Mbps, a 3 Mbps tedy není v skutku ani nominální rychlost Lightu. Přičemž navýšený už to mám, to poznám podle uploadu, kterej jede nějak kolem toho 1 Mbps. Ale ten download nějak zaostává. Prostě podle mě ještě nestihli upgradovat celou síť, a budeme muset ještě chvíli čekat, než se jim to podaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja ale necekam na navyseni rychlosti ja mam legalne zadost na zmenu tarifu potvrzenou od 1.1 2009.zadal jsem v prosinci zadny ze cekam na navyseni,ne ja mam odsouhlasenou zmenu tarifu a termin 1.12009 me napsali oni ja si o nej nerikal.Takze pokud neco napisou maji to splnit, v uctu me pak pride tarif 20M od 1.1 ale ve skutecnosti uz paltim co nemam.Vy cekate na navyseni,ale platit budete stejne ja ne a proto se rozciliuju.Ale uz me to netrapi je skoro 8 a nic tak jsem to vzdal a uz opoledne jim poslal vypoved.Ten upload me daji vsade o down me nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
No panove jen si nemyslete, ze vypovedet smlouvu s UPC je nejaky jednoduchy postup. Budou vam to secakra zneprijemnovat a ruzne klickovat. Vim co provadeli za zverstva znamemu. Vubec mu neodepsali a kdyz jim asi popate psal, tak mu napsali, ze vypoved bezi az od datumu kdy to oni prevezmou a ze to musi jeste nekam zaslat na schvaleni, takze z vypovedni lhuty 35 dni bylo 105 dni.

 

Neni problem zalet tam osobne a dat vypoved na miste.Otec je pravnik poslu ho tam jako meho zastupce a uvidime jak se budou cukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nevím, jakou smlouvu jsi uzavíral, ale když se koukám na nabídku UPC internetu na webu, tak tam maji jasně napsáno "Rychlost stahování až 10 (20) Mb/s". Když se oháníš znalostí zákonu, tak předpokládám, že ti není čestina úplně cizí. Důležité je tam slůvko "až" ... nikde není napsáno, že musíš dosahovat maximální rychlosti. I kdyby jsi měl rychlost 2 MB/s, tak UPC splňuje podmínky, protože se do těch 10 nebo 20 MB/s vejdeš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
Nevím, jakou smlouvu jsi uzavíral, ale když se koukám na nabídku UPC internetu na webu, tak tam maji jasně napsáno "Rychlost stahování až 10 (20) Mb/s". Když se oháníš znalostí zákonu, tak předpokládám, že ti není čestina úplně cizí. Důležité je tam slůvko "až" ... nikde není napsáno, že musíš dosahovat maximální rychlosti. I kdyby jsi měl rychlost 2 MB/s, tak UPC splňuje podmínky, protože se do těch 10 nebo 20 MB/s vejdeš. :)
Doporučuju přečíst si:

http://www.upc.cz/pdf/detailni_popis_sluzeb.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ano ctu je tam dulezita informace a to sice 12000 a nejake drobne kbps ale me to jede maximalne 6500kbps,takze je to jasny ze ani tohle nesplnuji.Ale jak pisu uz me to netrapi ja koncim nejsem z tech co podporuji monopol ay zmeni chovani vratim se kdyby tak postupoval kazdy jejich jednani by bylo jine verte me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Nevím, jakou smlouvu jsi uzavíral, ale když se koukám na nabídku UPC internetu na webu, tak tam maji jasně napsáno "Rychlost stahování až 10 (20) Mb/s". Když se oháníš znalostí zákonu, tak předpokládám, že ti není čestina úplně cizí. Důležité je tam slůvko "až" ... nikde není napsáno, že musíš dosahovat maximální rychlosti. I kdyby jsi měl rychlost 2 MB/s, tak UPC splňuje podmínky, protože se do těch 10 nebo 20 MB/s vejdeš. :)

 

Ano ale musi me zarucit ze pri sluzbe 20M me neklesne pripojeni pod 10M coz je jinak placena sluzba to jen tak na okraj.Pokud budu mit rychlost pres sluzbu 10M ok nerikam nic,ale platit 800 za 6000 je zlodejina.Pisou 98% casu musim mit pokryti ja cekam den a to uz je vic jak 2 %.Takze podminky maji ale h***o si z nich delaji vedic ze se cesky clovek neozve leda na netu to je netrapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ano ale musi me zarucit ze pri sluzbe 20M me neklesne pripojeni pod 10M coz je jinak placena sluzba to jen tak na okraj.Pokud budu mit rychlost pres sluzbu 10M ok nerikam nic,ale platit 800 za 6000 je zlodejina.Pisou 98% casu musim mit pokryti ja cekam den a to uz je vic jak 2 %.Takze podminky maji ale h***o si z nich delaji vedic ze se cesky clovek neozve leda na netu to je netrapi.

Otázkou je, zda je chyba jen na straně UPC. Já si stěžovat nemohu. 8)

382574442.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Včera dopoledne jsem na UPC psal, že bych měl zájem o přechod na vyšší tarif UPC 10M. Během chvíle mi dorazila odpověď, že službu není třeba měnit z důvodu, že rychlost mi bude zmeněna v průběhu měsíce ledna 2009. Na to jsem ihned reagoval, že mám přesto o přechod na vyšší tarif zájem a odvolal se na tiskovou zprávu, ve kterém jako zákazník tuto možnost od 1.1.2009 mám (http://www.upc.cz/pdf/Tiskova-zprava-UPC-zvysuje-rychlosti.pdf - text kurzívou pod tabulkou).

 

Dnes ráno mi přišla tato odpověď:

 

Vážený pane XXXXXXXXXX,

 

dovolte, abychom tímto reagovali na Váš e-mail ze dne 1.1.2009.

 

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/.

 

Touto cestou Vám potvrzujeme, že Váš požadavek byl akceptován. Vzhledem k měsíční lhůtě pro snížení nabídky bude provedena změna ze současné nabídky na nabídku UPC 10M ke dni 1. 2. 2009.

 

Vzhledem k časovému předstihu generování faktur se tato změna projeví až v následujícím vyúčtování zpětně od provedení změny.

 

Poplatek za snížení služby ve výši 100,- Kč se Vám projeví také až v následujícím vyúčtování zpětně od provedení změny.

 

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

M. Chroust

operátor klientského centra

 

www.upc.cz

 

Opravdu si také myslíte, že se v tomto případě jedná o snížení nabídky?

Ccena služeb Starter a UPC 10M je shodná, tedy 490,- Kč a při porovnání porametrů mám zájem o vyšší službu, tak jaképak snížení nabídky a poplatek 100,- Kč???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...