Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez
Trosku opras zakonik,v tomhle mam pravdu ja.

Já přeci nekonstatuji, že pravdu nemáš.Souhlasím s Tebou.

 

Tohle je prostě vlastnost v ČR. Naopak jsem rád, že jsou lidé, kteří se umějí ozvat, ale prostě je nás málo takových, kteří umějí říct NE a raději jdou ke konkurenci.

Kdyby to takto udělal každý, UPC zkrachuje.

 

Je to prostě o tom, co si kdo nechá líbit. A bohužel pro nás UPC v tom chodit umí. (a buhužel nejen UPC)

 

P.S. Oprašovat zákoník nemusím, používám ho často, hold studium ho někdy taky vyžaduje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Důvody:

A) Stále mají ke zrychlení do 23:59 dnešního dne čas.

B) Je 1.1.2009 - bude tam pracovat minimum lidí, nehledě na to, že dle mě infolinka (telefon) je OFF, nemýlím-li se.

C) UPC je UPC, dost často se chovají jako monopol, hold v ČR konkurence pro UPC není, a pokud je, tak je slabší rychlostmi (O2) nebo poskytovatelé s malým územním pokrytím, ale ti většinou pro UPC nejsou hrozbou..

 

Vy si snad myslíte že se něco zlepší 2.1.2009 já si myslím že se nic nezlepší jsou to parchanti který neslibují hory doly a nic z toho nemáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

"Tohle je prostě vlastnost v ČR. Naopak jsem rád, že jsou lidé, kteří se umějí ozvat, ale prostě je nás málo takových, kteří umějí říct NE a raději jdou ke konkurenci.

Kdyby to takto udělal každý, UPC zkrachuje"

 

TOHLE JE TO PRESNY nebyt tyhle vlastnosti ryze ceske,radsi trpet nez se ozvat jsem tu davno nemeli komance a podobne at se kouknu kamkoliv pocinaje vladou konce urady nase netecnost a vlastne neustala priposranost se ozvat jim vylozene hraje do karet.Ale pocita ze dokud nedozraje opet nejaka generace jako byli studenti nic se nezmeni jsme holt takovy priposrany narod co dodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
TOHLE JE TO PRESNY nebyt tyhle vlastnosti ryze ceske,radsi trpet nez se ozvat jsem tu davno nemeli komance a podobne at se kouknu kamkoliv pocinaje vladou konce urady nase netecnost a vlastne neustala priposranost se ozvat jim vylozene hraje do karet.Ale pocita ze dokud nedozraje opet nejaka generace jako byli studenti nic se nezmeni jsme holt takovy priposrany narod co dodat.

 

A co ti brání dát výpověď? Drží ti někdo pistoli u hlavy, aby jsi jejich služby odebíral? Těžko. To naopak ty jseš ten největší připosranec, který dokáže tlouct hubou naprázdno jen na netu, ale ve skutečnosti patříš mezi největší přizdisráče, co se bojí, aby se náhodou do něčeho nenamočili. To je totiž zase typická vlastnost takových ubožáků, jako jsi ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Me nic ja uz jim ji pred hodinou poslal ja nekecam jako nekdo ja to udelam vime.Stejne je 18.00 a stale to nemam tak na co je takova sluzba seru na ne jdu jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Lidi, já se samozřejmě taky těším na nové tarify a rychlosti, ale pochopte, že dnes je státní svátek, to zaprvé. A za druhé bylo řečeno, že bude docházet k postupnému navyšování rychlostí až do března. Čili v lednu trošku, v únoru trošku a na konci března bychom měli mít všichni svoje rychlosti.

 

A teoreticky je tu ještě možnost - změna tarifu. Tuším, že se za to platí 100Kč jednorázově a mají na vyřízení až 30 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teoreticky je tu ještě možnost - změna tarifu. Tuším, že se za to platí 100Kč jednorázově a mají na vyřízení až 30 dní.

 

Mám dojem,že při navyšování služeb by to mělo,a totipuji,do dvou dnů a zadarmo,při snížení služeb je tam 30denní lhůta a 100kč "storno poplatek"

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Nevím kam pořád všichni spěcháte.

O navyšování rychlosti vím od 19.9.2008, kdy mi tuto informaci poslali v emailu.

Doslova je tam:

 

Od 1. ledna 2009 Vam automaticky zacneme navysovat rychlost pripojeni az na konecnych 18Mb/1,5Mb. Ostatni parametry sluzby, vcetne ceny, se nemeni. Vami vyuzivana internetova sluzba tak bude nadale nejvyhodnejsi co do pomeru kvalita/cena.

 

O presnem harmonogramu postupneho navysovani Vas budeme informovat behem tohoto podzimu.

 

Protože žádný přesný harmonogram neposlali, je zcela možné, že už začali.

Třeba přidali 1 Byte v downloadu a tak budou pokračovat i v následujících dnech s výjimkou neděle, kdy přidají 1 Byte do uploadu. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jako nevím, kde všichni berete, že od 1.1.2009 jsou navýšené rychlosti? To přece není nikde psáno. Bylo jen napsáno, že stávající zákazníci mohou od 1.1.2009 přestoupit na nové tarify, nikoliv, že jim bude hned zvýšena rychlost. Takže rychlost se bude navyšovat postupně v průběhu celého měsíce, tak jste na to zvyklí všichni z dřívějších zrychlování. A toto zrychlování samozřejmě také neproběhne hned v lednu, mají na to čas ještě několik měsíců, ale četl jsem tu někde, že by to chtěli stihnout do 31. března 2009. Takže někdy v lednu navýší o kousek, někdy v únoru zase navýší a zbytek dodají v březnu, není prostě nikde napsané, že hned od 1. v měsíci máte zvýšenou rychlost.

 

Akorát zase na druhou stranu síť by měla utáhnout tuto zátěž už teď, když je teoreticky připravena na přechod stávajících zákazníků na nové tarify. Ovšem realita je jinde. Místo 10 Mbps to frčí 3 Mbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stávajícím zákazníkům budou rychlosti navyšovat průběžně zhruba do konce března,zákazníci,co mají objednaný nový tarify,by měli jet nový rychlosti k datumu objednání služeb.

jestli by někomu měli jet nový tarify od 1.1. a nejedou,tak se hned nečertite,vždyt je nový rok,k tomu st.svátek.si myslím,že zítra už to bude v pořádku.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...