Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Dobrý vydržím do Pondělí 5.1.2008 to už bude pracovní den.

Já chci aspoň svojí rychlost 4096kb/s 256kb/s místo co teď mám 2048kb/s 115kb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen
No mozna to nebude tak horky ja mam objednanou sluzbu 20m od 1.1 a je 12.00 a stale bezim na upc light, a modem jsem rerstartoval uz asi 10x.Dulezity je ze me uz uctujou vysi tarif,rychlost ovsem navysi az budou chtit.

 

Já si objednal 10M, doposud jsem měl Light a ráno, když jsem pustil internet, tak to těch 10M skutečně běželo. Modem jsem nerestartoval. Jinak na UPC se pracuje i ve svátky a o víkendech, alespoň někteří technici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Mně jen zaráží, jak po novém roce jsou všichni jak u vytržení, aby UPC zvedal rychlost, aby každý již měl tu svoji slibovanou. Chápu, že si platíte solidní peníze a chcete za to přiměřenou službu, ale prostě pochopte, že dnes je 1.1.2009 den, kdy se NEPRACUJE!

 

Pokud se Vám nelíbí, že nedostanete hned tu rychlost, kterou Vám UPC oznámil, tak odejděte ke konkurenci, nikdo Vás tu přeci nedrží ne? Tam Vám ji zcela jistě nabídnou v den, kdy je VOLNO, kdy se nepracuje. Copak je to tak těžké pochopit? :roll:

 

Taky bych rád dostal lepší rychlosti, ale to, že to nebude hned dnes se přeci nezblázním ne?

 

Ja ale mam tu sluzbu objednanou ja na zadny navyseni necekam,ja si objednal od 1.1 sluzbu 20M takze me ji od 1.1 uctujou,ale nemam ji.Proc tedy slibujou smlouvy od 1.1 kdyz podle tebe pracujou az od 2.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jinak me Tukancheez porad kde budu mit up aspon tech 1.5 mega jako tady jdu tam okamzite.Down me nezajima jen up.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FaBio
Mně jen zaráží, jak po novém roce jsou všichni jak u vytržení, aby UPC zvedal rychlost, aby každý již měl tu svoji slibovanou. Chápu, že si platíte solidní peníze a chcete za to přiměřenou službu, ale prostě pochopte, že dnes je 1.1.2009 den, kdy se NEPRACUJE!

 

Pokud se Vám nelíbí, že nedostanete hned tu rychlost, kterou Vám UPC oznámil, tak odejděte ke konkurenci, nikdo Vás tu přeci nedrží ne? Tam Vám ji zcela jistě nabídnou v den, kdy je VOLNO, kdy se nepracuje. Copak je to tak těžké pochopit? :roll:

 

Taky bych rád dostal lepší rychlosti, ale to, že to nebude hned dnes se přeci nezblázním ne?

 

Ja ale mam tu sluzbu objednanou ja na zadny navyseni necekam,ja si objednal od 1.1 sluzbu 20M takze me ji od 1.1 uctujou,ale nemam ji.Proc tedy slibujou smlouvy od 1.1 kdyz podle tebe pracujou az od 2.1.

 

I kdyby tak 1.1. pořád je takze jestli ti to zapnou az ve 23:59 tak s tim nic nenaděláš. Vono kdyby ti to zapli pozdejc tak toho taky moc nezmůžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

UPC je megashit kterej si zaslou?í jen vypovědět. Ty kreteni si mysleli, ?e kdy? nebudou reagovat na moje výpovědi, ?e snad u nich zůstanu. Jenom se smáli, ?e nemů?u nic dělat, kdy? jim posílám výpovědi na který nereagovali, ale nakonec po 3 mesících v?echno dobře dopadlo. Na dopis advokátní kanceláře u? reagovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
jinak me Tukancheez porad kde budu mit up aspon tech 1.5 mega jako tady jdu tam okamzite.Down me nezajima jen up.

 

Jen tak mimochodem, nikdo ti negarantuje, že těch 1,5Mbit na uploadu budeš mít. Jen, aby jsi potom nebyl ještě více naštvaný.

 

Netuším ani odkud jsi,tak jak Ti tedy mohu poradit, hmm? :roll:

 

A mimochodem nejsem zaměstnanec UPC, takže nevím proč reaguješ tak podrážděně? Já za to nemohu, že UPC se chová tak jak se chová.

 

BTW: jak napsal "spasen" v UPC pracují někteří technici i ve svátky, takže třeba se ta služba ještě během dne změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

nezmenila je 14.40 a nic me jde o to ze uz platim za tu sluzbu tak proc ji nemam ze,jestli me nebudou dnesek pocitat ok beru to,ale zkus ty zaplatit dyl a co nastane,a oni holt nic dodrzovat nemusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
nezmenila je 14.40 a nic me jde o to ze uz platim za tu sluzbu tak proc ji nemam ze,jestli me nebudou dnesek pocitat ok beru to,ale zkus ty zaplatit dyl a co nastane,a oni holt nic dodrzovat nemusi

Já Tě naprosto chápu, i mně osobně by se takové jednání nelíbilo.

Mimochodem taky mám v plánu přejít na 20M (nyní odebírám Classic), ale věděl jsem, že prostě 1.1.2009 se nemá cenu hnát.

 

Důvody:

A) Stále mají ke zrychlení do 23:59 dnešního dne čas.

B) Je 1.1.2009 - bude tam pracovat minimum lidí, nehledě na to, že dle mě infolinka (telefon) je OFF, nemýlím-li se.

C) UPC je UPC, dost často se chovají jako monopol, hold v ČR konkurence pro UPC není, a pokud je, tak je slabší rychlostmi (O2) nebo poskytovatelé s malým územním pokrytím, ale ti většinou pro UPC nejsou hrozbou..

 

Věřím, že je mnohem více zákazníků jako Ty, kteří si objednali službu, která měla startovat 1.1.2009, ale prostě zatím se nic nezměnilo.

 

Já osobně jsem teď došel domů, kde mám to UPC Classic a vždy mi jel internet plnou rychlostí, dnes je tomu jinak tzn. "něco se děje se sítí" (alespoň zde v Brně) (EDIT: beru zpět druhé měření prokázalo plnou rychlost - zřejmě bratr něco stahoval na druhém PC)

 

Přál bych Ti velice, aby jsi získal dnes rychlost, kterou jsi si objednal, ale prostě tohle není v našich kompetencích, je to bohužel na straně UPC, která s tím snad něco dělá, pokud ne, je to jejich další ukázka toho, jak si budují vztahy se zákazníky. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No proc nekdy teda neudelaji neco vyjimecne jinak a pokud vim,ze jsem od 1.1 uzavrel x smluv a nestiham proc sakra tu rychlost pomalu nemenili od 30.12 treba ty dva dny by je nezabili.Proc vzdy musi kazdy zacit o dva dny dyl nez jednou o den driv.Nevadi ja pockam do vecera a potom jim dam vypoved.Radsi mensi rychlost u konkurence nez podporovat monopol jako tupa ovce.Pokud budou vsichni mlcet nic se nezmeni.Porad te otravujou a neco nuti a kdyz jim to podepises jeste ani nejsou schopni to dodrzet.Podle pravnich predpisu pokud se papirove stanu majitelem neceho k 1.1 jsem majitelem od 1.1.0.00.01 hidn a ne az treba od 15.00.Trosku opras zakonik,v tomhle mam pravdu ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...