Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Hmm, jak jsem to uvidel, nedalo mi to a chtel jsem to take vyzkoušet ale u me UPC classic:

554006090.png

 

bez komentare :(

nabízí se otázka, proč máš naprosto nevhodnej tarif Classic, když za nižší cenu můžeš mít Fiber Power 30... samozřejmě to nic nemění na tom, že to nejede, jak by mělo, ale aspoň ta cena by byla nižší... :)

jen tak pro info...

classic: 25/1,5 za 1239

fiber power 30: 30/1,5 za 850

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, jak jsem to uvidel, nedalo mi to a chtel jsem to take vyzkoušet ale u me UPC classic:

554006090.png

 

bez komentare :(

nabízí se otázka, proč máš naprosto nevhodnej tarif Classic, když za nižší cenu můžeš mít Fiber Power 30... samozřejmě to nic nemění na tom, že to nejede, jak by mělo, ale aspoň ta cena by byla nižší... :)

jen tak pro info...

classic: 25/1,5 za 1239

fiber power 30: 30/1,5 za 850

Tady se nabizi jina otazka,pokud UPC stale vede taryf clasic(ktery jeste pred cca3mesici byl o 5MB rychlejsi nez 20mb za 800 ted 30mb za 850) co hodla s clasikem do budoucna udelat, donuti nas prejit na FIBR 30 a zdrazi nam net o cca 75kc, nebo nam zrychli net treba na 40/4 a necha nas na clasiku dal.

Ono totiz nekteri mame balicky telefon/internet/TV a znic se celkem spatne nekam prechazi + stale vyckavam co mi UPC nabidne(kdyz nic nechci tak volaj prakticky kazdy mesic a neco mi cpou) a ted ticho po pesine...

Ja si pockam bud zavolaji nebo treba zrychly,nebo me donuti prejit na jiny taryf uvidf uvidime....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se nabizi jina otazka,pokud UPC stale vede taryf clasic(ktery jeste pred cca3mesici byl o 5MB rychlejsi nez 20mb za 800 ted 30mb za 850) co hodla s clasikem do budoucna udelat, donuti nas prejit na FIBR 30 a zdrazi nam net o cca 75kc, nebo nam zrychli net treba na 40/4 a necha nas na clasiku dal.

Ono totiz nekteri mame balicky telefon/internet/TV a znic se celkem spatne nekam prechazi + stale vyckavam co mi UPC nabidne(kdyz nic nechci tak volaj prakticky kazdy mesic a neco mi cpou) a ted ticho po pesine...

Ja si pockam bud zavolaji nebo treba zrychly,nebo me donuti prejit na jiny taryf uvidf uvidime....

v dobách karnevalu záleželo na množství odebíranejch služeb, upc nám cpe nějaký nevyhovující balíčky... pochybuju, že k fiberu 100 a supremu dají telefon kredit 50, určitě bude ten nejdražší tarif... :? ono je nejlepší na nějaký balíčky kašlat a radši se dohodnout na individuální slevě... nevim, jak to vychází, ale když sem s timhle systémem začínal, měl sem poprvý slevu na classic 50% na rok, když se skoro po roce zrychlilo na 30M, přešel sem na něj a dostal slevu 25%, což vyšlo skoro nastejno, od tý doby mám slevu po jeden rok i na televizi supreme 25%, teď od září mám slevu do konce roku 50% na fiber power 100 no a v lednu uvidíme, co ukecám... :)

FIBR 30 = FIBR 50 chybka (to hlavne pro stouraly)

šťoural by řek, aby ses registroval a používal tlačítko upravit :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...