Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník OndrejB

Napsal jsem:

Dobrý den,

chci se tedy zeptat na postoj UPC k tiskovému prohlášení, ve kterém se píše, že si uživatel může zažádat o změnu služby na službu 10M? Čili nemám na mysli zvyšování rychlosti u mého stávajícího tarifu (až do března / dubna), ale přechod na tarif jiný (na který se uplatňuje lhůta 30 dnů uvedená ve smlouvě).

Bohužel, od jiných uživatelů jsem slyšel názor, že k těmto otázkám zaujímáte vyhýbavý postoj.

Stručně řečeno, je možno žádat o změnu tarifu na UPC 10M? Pokud ne, proč tomu tak je, když se píše v prohlášení o opaku?

Děkuji, s pozdravem Ondřej B****.

 

Odpověď:

Omlouváme se Vám za aktuální situaci kolem navyšování rychlosti využívané služby UPC Starter.

Vzhledem k technickým důvodům, není v daném okamžiku možné plošné zvýšení rychlostí u dané služby na avizovanou rychlost 10 Mb/s příchozí a 1 Mb/s odchozí.

Toto navýšení bude realizováno dle aktuálních informací průběžně v období leden 2009 až březen 2009. Z tohoto důvodu si Vám jako kompenzaci za vzniklou situaci dovolujeme poskytnout na službu UPC Starter bonus ve výši 35%, která Vám bude poskytnut pro období od 23. 1. 2009 ( SIPO únor 2009 ) do 22. 1. 2010.

Vážený pane B*****,

ještě jednou se Vám za vzniklou situaci omlouváme, a věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným klientem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

Tak me to tech 30Mb taky zatim jaksi nejede. Kazdou chvily resetuju modem a nic. Pres den mi to jede 2Mb a az tak po 1h v noci se to rozjede alepson na 16M, chvilema i na puvodnich 20. Je mi jasny ze se v tom vrtaj a hnedka jak to dodelaj, tak posvistim zas jako driv. UPC rulez :)

 

PS: co ta sleva o ktery se tu furt basni? Ja platim uz od dob Kurnevalu 2262,- tak jenom jestli mi neco neunika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
Tak me to tech 30Mb taky zatim jaksi nejede. Kazdou chvily resetuju modem a nic. Pres den mi to jede 2Mb a az tak po 1h v noci se to rozjede alepson na 16M, chvilema i na puvodnich 20. Je mi jasny ze se v tom vrtaj a hnedka jak to dodelaj, tak posvistim zas jako driv. UPC rulez :)

 

PS: co ta sleva o ktery se tu furt basni? Ja platim uz od dob Kurnevalu 2262,- tak jenom jestli mi neco neunika :D

 

No tak pecka, ted sem resnul modema a uz pálim jak hovado :D

 

speed.io.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Litvínov Pozor

Dnes jsem volal na UPC a tam mi řekli že práce na sítí pořád pokračuje a budete mít nižší rychlost než si platíte například 4096kb/s budete mít 2048kb/s atd prostě vám to hodí na minimum.Já jsem ji řekl že jsem hodně nespokojený = tak mi dali slevu 35%.Určitě se vyplatí zavolat to je vše co jsem vám chtěl zdělit jak se věci mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Durannn

KUFI - a jaký tym modemu prosim tě máš ? :)

 

Ja jsem taky restl, zaznamenal jsme navyšení Down z 4Mbit na cca 6,5Mbit, ale upload pořad stejný.

 

 

speed.io.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
Tak on tenhle "merak" pekne podvadi....Mne ukazal jednou tolik nez tri dalsi.Doporucuji zmerit treba na http://speedtest.net/

Jinak Praha Vrsivice vse pri starem.

Tak ted pres den je rychlost opet nizka a kolisava. cca 7-17Mb :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI
KUFI - a jaký tym modemu prosim tě máš ? :)

 

Ja jsem taky restl, zaznamenal jsme navyšení Down z 4Mbit na cca 6,5Mbit, ale upload pořad stejný.

 

 

speed.io.png

Modem mam jeste karnevalackej, Motorola SurfBoard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Durannn
KUFI - a jaký tym modemu prosim tě máš ? :)

 

Ja jsem taky restl, zaznamenal jsme navyšení Down z 4Mbit na cca 6,5Mbit, ale upload pořad stejný.

 

 

speed.io.png

Modem mam jeste karnevalackej, Motorola SurfBoard

 

aha, tak to ja mam ten stejný a to karrneval u nás ani enbyl vlastně. Ale i tak mam UPC teď přesně rok a pár dnů takže už v te době myslim patřil Karneval pod UPC.

 

Nicmeně mě zajimalo to jeslti limitace nemohla nastat na me straně kvuli modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...