Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Mně teď speedtest.net ukazuje nižší rychlost než skutečná je. Celkem přesně měří rychlost.cz nebo speed.io Rychlost stahování mám u Easy 1,8 - 1,9 M/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové, máme zde jedinečnou příležitost prožít si poslední zbývající minuty jakékoliv nestability nebo nižší rychlosti. Úderem půlnoci se všechno rázem změní a krátké období 3 měsíců, po které byla síť UPC jedinkrát nestabilní, končí. Od zítřka bude všechno lítat jak z praku a...

...a pak se zas proberem do reality. :lol: Jinak já mám v Brně starter, upload už konečně 1 mega, ale to stahování nějak hapruje kolem 7 mega.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mám tarif light 20/1,5 měřáky mi ukazují stabilně hodnoty 16/1,5 ale když dám stahovat nějakou demo hru tak mi stahování běží rychlostí asi 700 kbit/s což nechápu proč tak málo protože když dám tři nezávislé stahovani tak mi každé z nich běží zhruba touto rychlostí. součet kolem 2mbit/s Každopadně nejsem schopnej docílit aby jedno stahovaní jelo mřes megabit/s to nechápu.Zkoušel jsem dema ze stahuj,slunečnice ale i třeba czshare všude to samé. Systém mám Visty home 64bit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Mám tarif light 20/1,5 měřáky mi ukazují stabilně hodnoty 16/1,5 ale když dám stahovat nějakou demo hru tak mi stahování běží rychlostí asi 700 kbit/s což nechápu proč tak málo protože když dám tři nezávislé stahovani tak mi každé z nich běží zhruba touto rychlostí. součet kolem 2mbit/s Každopadně nejsem schopnej docílit aby jedno stahovaní jelo mřes megabit/s to nechápu.Zkoušel jsem dema ze stahuj,slunečnice ale i třeba czshare všude to samé. Systém mám Visty home 64bit
ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti zkus to prosimte tady, nemuzes bejt nastvanej kdyz nestahujes z nakyho serveru plnou, to neni chyba u upc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takže už jsem na to přišel.Před pár měsíci mi měnili modem,ale žádné ovladače neměnili,tak jsem to musel udělat až teďka já sám.Rychlost už je v pořádku,jen upload je nějaký malý.Máte někdo taky takový problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Věř mi,že to sám nechápu.Na UPC mi volali,že u nich je všechno v pořádku,tak jsem zkusil nahrát nové ovladače modemu,ano přes USB,poněvadž mi měnily modem.Ani nevím jak jsem to celé rozchodil.Důležité je,že už mi to jede tak jak má až na ten upload.Už do toho,ale radši nebudu rýpat.Doufám,že se nenajde nějaký chytrolín a bude mi říkat,že jsem měl restartnout modem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...