Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník allien

Když si koupíš od O2 adsl 8Mbit,je to jen název služby,není to rychlost která je garantovaná,to znamená že např když budeš 1Km od DSLAMu tak si můžeš naměřit rychlost od 4-8Mbit,ale pokud jsi třeba 5km tak si sice platíš 8Mbit,ale na DSLAMu budeš mít třeba jen 2Mbit,takže je na Tobě co vlastně chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu..., podle IP vidím, že jsi taky u UPC, tak, pokud se ti tam něco nelíbí, máš možnost s nimi ukončit smlouvu a přejít k němu lepšímu a spolehlivějšímu. Třeba k O2

 

nemusi to byt nutne o2, ja byl pres rok u radiokomunikaci a vsechno jelo, tak jak melo. pak jsem presel k upc, minuly rok v cervnu, a net fungoval spravne asi 4 mesice, ted pul roku ani nahodou, takze davam tomu tejden, max. 14 dni a navrat zpet k radiokomunikacim. maj sice nizsi rychlosti a vyssi ceny, ale aspon to funguje tak, jak ma (v ramci technologie adsl)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 25.3. jede můj LIGHT 20/1,5 :lol: od řijna 08 mám slevu 50% přislíbenou na rok, ale pouze ústně(zatím žádný problém platím 397 Kč) a tak jsem zvědavej jestli se mi nepokusej napálit plnou palbu, když už mi to jede naplno :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už sem z toho UPC pomalu na prášky. Napřed o Vánocích velké haló, jak se bude v novém roce zrychlovat. V lednu se objeví harmonogram, že zrychlování bude postupné až do března, no dobře. V lednu to naběhlo 4/0.250, únor 6/0.250, začátek března 10/1. Jenže to šťastné období 10/1 trvalo asi 3 dny a teď celý březen 6-7 down, 0.250 upload, nějakou dobu stávkovaly i torrenty, teďka jedou přes den v pohodě. To jsem fakt zvědavej jestli mi to konečně zvednou na toho apríla nebo přijdou s další výmluvou, proč to nejde. UPC je banda vyčuraných diletantů, jinak lokalita Brno sever. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...