Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

rychlost je sice castecne zvedla, ale je zde absolutni nemoznost pripojeni pomoci nejakych protokolu... hlavne, ze merak ukazuje jakz takz nejakou rychlost :x . posledniho pul roku je upc pekne srackoidni spolecnost a ne isp. doufal jsem ze to nebudu muset rikat, ale vypada to na navrat k adsl...a na muj dotaz mi radsi ani neodpovedeli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak UPC radili, tak po vypnutí a znovuzapnutí modemu (10 minut) jsem naměřil tuto rychlost. Ústí nad Labem, Stříbrníky - tarif EASY

 

436992555.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak UPC radili, tak po vypnutí a znovuzapnutí modemu (10 minut) jsem naměřil tuto rychlost. Ústí nad Labem, Stříbrníky - tarif EASY

 

436992555.png

 

ze jsi nameril nejakou rychlost u upc, to neznamena, ze ji take muzes pouzivat na vsechno. pokud mozno, tak jen na reklamu... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oblast Litvínov

437390882.png

Tarif EASY to je vážně děsná rychlost,mám mít 10Mb/s 1Mb/s.Jsem hodně zvědaví kdy mi dají 15Mb/s 1,5Mb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu..., podle IP vidím, že jsi taky u UPC, tak, pokud se ti tam něco nelíbí, máš možnost s nimi ukončit smlouvu a přejít k němu lepšímu a spolehlivějšímu. Třeba k O2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...