Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník allien
Já už sem z toho UPC pomalu na prášky. Napřed o Vánocích velké haló, jak se bude v novém roce zrychlovat. V lednu se objeví harmonogram, že zrychlování bude postupné až do března, no dobře. V lednu to naběhlo 4/0.250, únor 6/0.250, začátek března 10/1. Jenže to šťastné období 10/1 trvalo asi 3 dny a teď celý březen 6-7 down, 0.250 upload, nějakou dobu stávkovaly i torrenty, teďka jedou přes den v pohodě. To jsem fakt zvědavej jestli mi to konečně zvednou na toho apríla nebo přijdou s další výmluvou, proč to nejde. UPC je banda vyčuraných diletantů, jinak lokalita Brno sever. :?

 

Mě to taky štve a proto čekám na ukončení smlouvy a jdu k Netboxu.S tak nestabilním připojením i se slevou se to prostě nedá...

Jsem taky z Brna sever-Lesná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už sem z toho UPC pomalu na prášky. Napřed o Vánocích velké haló, jak se bude v novém roce zrychlovat. V lednu se objeví harmonogram, že zrychlování bude postupné až do března, no dobře. V lednu to naběhlo 4/0.250, únor 6/0.250, začátek března 10/1. Jenže to šťastné období 10/1 trvalo asi 3 dny a teď celý březen 6-7 down, 0.250 upload, nějakou dobu stávkovaly i torrenty, teďka jedou přes den v pohodě. To jsem fakt zvědavej jestli mi to konečně zvednou na toho apríla nebo přijdou s další výmluvou, proč to nejde. UPC je banda vyčuraných diletantů, jinak lokalita Brno sever. :?

 

Mě to taky štve a proto čekám na ukončení smlouvy a jdu k Netboxu.S tak nestabilním připojením i se slevou se to prostě nedá...

Jsem taky z Brna sever-Lesná.

 

mít možnost netboxu, tak jsem tam už dávno :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Tak a tohle je tarif Light. To je rychlost co? :)

Jen se těším, až za 3 dny bude u downloadu o nic tedy o 0 rychlejší. ;)

439199809.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s Litvínova a mám s tím problémy.Například Leden jen 2048Kb/s Únor 4000Kb/s Březen 6600Kb/s a furt to trvá takže chci už nejlépe zítra mít 15Mb/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Litvínově max rychlost EASY 7,6Mb/s 1,2Mb/s vy se ale máte že máte rychlost 15Mb/s.sakra kdy já dostanu tu rychlost na Vánoce jako dárek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

440611932.png

 

Most den přes noc download 8MB/s. Když tu byl technik ptal jsem se ho kdy bude ta slibovana rychlost řekl od 1. dubna tak jsem na to zvědavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...