Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Mám tarif light 20/1,5 měřáky mi ukazují stabilně hodnoty 16/1,5 ale když dám stahovat nějakou demo hru tak mi stahování běží rychlostí asi 700 kbit/s což nechápu proč tak málo protože když dám tři nezávislé stahovani tak mi každé z nich běží zhruba touto rychlostí. součet kolem 2mbit/s Každopadně nejsem schopnej docílit aby jedno stahovaní jelo mřes megabit/s to nechápu.Zkoušel jsem dema ze stahuj,slunečnice ale i třeba czshare všude to samé. Systém mám Visty home 64bit
ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti zkus to prosimte tady, nemuzes bejt nastvanej kdyz nestahujes z nakyho serveru plnou, to neni chyba u upc

 

Tak jsem to zkusil a jede mi to těch 700 kbit/s :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takže Teplice dnes tragédie, sice se mi "už" 29.3. zvedl upload na 1Mbps a drží, nicméně download se před pár dny vyšplhal na "rekordních" 8Mbps a od té doby už jenom klesá... :cry:

 

442400973.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
Takže Teplice dnes tragédie, sice se mi "už" 29.3. zvedl upload na 1Mbps a drží, nicméně download se před pár dny vyšplhal na "rekordních" 8Mbps a od té doby už jenom klesá... :cry:

 

442400973.png

Vážený pane blablo,

 

 

Kontroloval jsem Váš kabelový modem, nyní se hlásí na síti bez problémů,

 

bez jakékoli ztrátovosti, signál je také v pořádku. Dle správy sítě dochází ve Vaší lokalitě k potížím se ztrátovostí. Rychlost tedy prozatím může kolísat.

 

Klientské centrum Vám může nabídnout poměrné odúčtování z ceny služby.

 

V případě, že budete reagovat na tento e-mail, využijte prosím opět standardního formuláře, který naleznete na http://www.upc.cz

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

tuhle odpoved sem dostal po tom, co sem ji napsal ze ode dneska by melo vsechno fungovat podle stanovenejch rychlosti a ze me jejich technicky problemy jako zakaznika nezajimaj. ze odmitam platit za light kterej ma jit 20Mbit a de 10Mbit vic nez nekdo kdo ma za 10Mbit 10Mbit. takze zejtra tam volam o slevu, protoze kdyz sem minule volal a nasrane sem rikal ze odmitam platit vic za stejnou rychlost co ma druhej za min, do druhyho dne to bezelo tak jak melo. naka ztratovost, pul roku a nedokazou to spravit, at se ztratej oni radsi...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Hm tak přes den tarif Starter v pohodě 10/1, teď ve špičce 4/1 a hlavně si do****le nemůžu pořádně zahrát online hry! Ve střílečkách běžně ping dvojnásobnej proti ostatním, ping na seznam průměrně kolem 50 ms (na kabelovce?????!!!!) špičkově i 150-200 ms! Bravo, hlavně že všichni máme 10 a 20 Mbps. Parametry pro online hraní jsou horší než na kdejaký wifině, opravdu nádhera! :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ono je to s UPC těžký,podle jejich vyjádření,je vždy vše OK.Když jim napíši,během nělkolika dnů odpoví že nezjistili nic co by se dalo reklamovat.Dnes jsem jim napsal,že mám rychlost jen necelých 5MBs a že by mělo být již 10MBs,banda tupců z kl.centra napsalo toto:

 

Rychlost u Vašeho stávajícího internetového produktu Starter Vám byla zdarma navýšena na 10Mb/s / 1Mb/s. Ostatní parametry služby se nemění. :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník glide
Ono je to s UPC těžký,podle jejich vyjádření,je vždy vše OK.Když jim napíši,během nělkolika dnů odpoví že nezjistili nic co by se dalo reklamovat.Dnes jsem jim napsal,že mám rychlost jen necelých 5MBs a že by mělo být již 10MBs,banda tupců z kl.centra napsalo toto:

 

Rychlost u Vašeho stávajícího internetového produktu Starter Vám byla zdarma navýšena na 10Mb/s / 1Mb/s. Ostatní parametry služby se nemění. :idea:

No a přesně kvůli těmto lidem, považují každého "normálního" za blbce. Já už Mám rychlost 2.5MB/s ale ty u toho starter máš mýt maximálně 1,25MB/s a to jen když svítí sluníčko :wink:

to že to není vždy plná rychlost závisí i na protistraně, a nezapomínejte restartovat/resetovat modem pro nahrátí nových parametrů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...