Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

U mě ve Zlíně Starter pořád od února 7.2M/270k. Down mi bohatě stačí, ale ten upload by to chtělo vylepšit aspoň o píďu.

restartoval jsi modem? ja jedu ve Zlíně normalne 10/1M, jen ve spicce klesne up az na 700k a z gigamania.cz muzu stahovat jen 400kB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě ve Zlíně Starter pořád od února 7.2M/270k. Down mi bohatě stačí, ale ten upload by to chtělo vylepšit aspoň o píďu.

restartoval jsi modem? ja jedu ve Zlíně normalne 10/1M, jen ve spicce klesne up az na 700k a z gigamania.cz muzu stahovat jen 400kB/s

 

Jo těsně před tím, než jsem to sem postoval. Ale teď jsem si přečetl tiskové prohlášení o tom, že mají zvýšeno a resetnul jsem to znovu a voilà

 

440677900.png

 

Já su tak šťastné :D (Rychlost se asi zvýšila v důsledku vydání tiskového prohlášení)

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Když už aspoň takto dáváte posty, tak vaše výsledky měření prosím uvádějte i s lokalitou, ať je jasné, kde se ještě pracuje na upgrade resp. kde to UPC nezvládá.

 

Thanks! :)

 

No, jste na tom pořád dobře.Já mám mít 25/1,5 (UPC classic a ted jsem naměřil toto...

 

I po vytažení modemu + routeru ze zásuvky? (alespoň na 1 minutu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

440987238.png

Lokalita: Brno-Černovice, tarif: 20M/1,5M

 

Ping se zlepšil, ale spíše to bude tím, že to měřím v nekřesťanskou hodinu (0:33) :lol:

 

Doufám, že se upload ještě zlepší.

 

BTW: má někdo podobné hodnoty na původní Karnevalácké síti :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...