Přejít na obsah

Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Dnes v 1:21 jsem zažádal přes webový formulář o změnu tarifu na nový UPC20M za 800,- měsíčně.

V 12:16 jsem dostal e-mailem odpověď o realizaci k 3.1.2009.

Zkusil jsem test rychlosti už teď a rychlost již mám novou navýšenou.

 

Takže ... změna tarifu u stávajícího účastníka je možná ... změna je zdarma ... změna je rychlá ... rychlost realizace a rychlost internetu je super!

 

Mějte se a díky všem v UPC za kvalitu a rychlost jejich práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Dnes v 1:21 jsem zažádal přes webový formulář o změnu tarifu na nový UPC20M za 800,- měsíčně.

V 12:16 jsem dostal e-mailem odpověď o realizaci k 3.1.2009.

Zkusil jsem test rychlosti už teď a rychlost již mám novou navýšenou.

 

Takže ... změna tarifu u stávajícího účastníka je možná ... změna je zdarma ... změna je rychlá ... rychlost realizace a rychlost internetu je super!

 

Mějte se a díky všem v UPC za kvalitu a rychlost jejich práce.

 

Ano, však to je to co píšu..na 10M to nejde(to jsem si objednal včera a dnes mi to slečna vysvětlila), ale na 20M(který je dražší)to jde bez problémů, to mi nabídli... Přechod na 10M musela předat kolegům "ať zjistí co se s tím dá dělat" :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Co to je za kravinu? Proč 20M jo a 10M ne, když je vlastně 10M méně náročné na zátěž sítě? To bych chtěl teda vidět, jak by mi fungovalo 20M, když mi neběží 10M ani pomalu těch garantovaných 6 Mbps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Co to je za kravinu? Proč 20M jo a 10M ne, když je vlastně 10M méně náročné na zátěž sítě? To bych chtěl teda vidět, jak by mi fungovalo 20M, když mi neběží 10M ani pomalu těch garantovaných 6 Mbps.

 

no to taky absolutně nechápu, tvářila se jako když požaduji 10M, tak že chci vlastně kdoví co.opravdu doslova řekla: "10M Vám v současné době nemůžu nabídnou,jedině 20M, to můžete mít hned(v ten moment jsme ještě neměl tušení o tom jejich příslibu od1.1.09 v tiskové zprávě),ale jestli chcete,tak můžete zrušit a znovu si internet objednat, to 10M dostanete.Nebo to můžu předat na klientské, ať se podívají co se tím Vašim požadavkem dá dělat ".No na hlavu postavené, nicméně asi za 2h mi přišla SMS "Vážený kliente, potvrzujeme tímto změnu internetového tarifu na UPC 10M ke dni 1.2.2009.... tak snad to těch aspoň 8mega pojede, teď mi jede 4M sotva 2,5mega...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Něco jsem pochopil že mám zavolat na UPC a pohrozit výpovědí když mí nedají 13Mb/s už teď ??.

 

PS: furt jedu na 2048kb/s místo 4096kb/s h**zlové!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Chi vědět váš názor.platím si 4096kb/s = 570kč měs.

Prosinci mě na 20dní stáhli internet na 2048kb/s 112kb/s dnes je 3.1.2009 a mám stejnou rychlost 2048kb/s co s tím mám dělat????

já jsem ji tam volal Prosinci 4x furt říkaly jen keci co mě vůbec nezajímali že na síti pracují

mě už to vážně sere!!!!!!!! chci stahovat a nemůžu protože já nebudu čekat jak kreten až se mi stáhne 4,35GB=5Hod!!!!!!!!! díky nějakým čurákum kteří serou na zákazníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...