Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

@sodekczBeru argumenty od @Marek-26,že když teď musím dělat z domu a místní wifinář mi neposkytuje dostatečnou rychlost netu,tak to budu nějakým způsobem řešit.Nebo jak sem psal výše,odejde mě původní STB,je nutná výměna.OK.Ale abych si honil triko tím,že budu mezi prvníma,co si objednají novej STB,přestože ten původní jim v poho funguje a pak se tady na foru chlubil,ja už ho mám,tak to sorry.Když to vydrželi do teď,tak snad mohou vydržet ještě měsíc,dva.To je podle mě stejná prasárna,jako kdyz v tuto dobou lidi jezdily na dovolenou si zalyžovat třeba do Italie a chlubily se svyma fotkama na Fb,jak to krásně jezdí,sluníčko sviti a sjezdovky jsou prázdný.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, namec napsal:

.....To je podle mě stejná prasárna,jako kdyz v tuto dobou lidi jezdily na dovolenou si zalyžovat třeba do Italie a chlubily se svyma fotkama na Fb,jak to krásně jezdí,sluníčko sviti a sjezdovky jsou prázdný. 

 

Osobně myslím, že tam  lidi jezdit neměli. Na druhé straně pochybuju, že bychom se epidemii/pandemii jako takové vyhnuli. Tak teď mudruj. Spíš je to o nějakých hypotetických průbězích, jak by to vypadalo kdyby..., kdy je jaká kulminace, jak rychle se to šíří, v jaké síle atd... A to jsou věci, které laik těžko zhodnotí. Možná by nedošlo k relativně rychlé reakci u nás v ČR a byli bychom tam, kde je dnes Itálie, možná tam budeme stejně. Zkrátka kdo ví.... Hodnotit se dá až ex post.

před 3 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

..... Kdo má možnost připojení UPC, tak zcela jistě nedá přednost lokálnímu poskytovateli přes WiFi 🙂 Něco jiného je to při srovnání s O2 na zvonkových drátech, tam už má lokální WiFi svoje opodstatnění.

Byla doba, řádově v letech, kdy byť mám bývalé centrum Telecomu cca 850 m od domu, tak kromě padajícího ADSL, které nešlo technicky vylepšit a ani nebylo v plánu naši oblast posílit, bych nějakého lokálního WiFi poskytovatele, potažmo UPC obrazně řečeno platil ve zlatě. Ale bylo to u nás neprůstřelné. V tomto směru "zaplaťpánbu" za současné připojení. Občas se nějaká moucha najde ale pamatuju jen jeden větší výpadek, kdy v Brně překopli nějakou páteř.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS
V 20. 3. 2020 v 22:30, Marek-26 napsal:

@PetrS Už se to tu psalo, zatím není, snad bude ještě letos. S Horizonem je to složitější. Záleží co si pod ním všechno představujete. Ale několik měsíců tu s námi určitě ještě bude.

Mě jde o aplikaci v mobilu a na PC - jinak pouzivam moduly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV od UPC a od Vodafonu jsou zatím dvě oddělené služby.

Pokud chcete TV (zatím IPTV) od VF, musíte uzavřít novou (druhou) smlouvu s VF a také jim za to platit.

Pokud chce stávající stav (modul v TV) musíte vydržet, než VF skonsoliduje všechny klienty UPC na svou platformu. Do té doby jste odkázán na platformu HORIZON.

Otázkou je, zda se bude počítat s podporou CA modulů

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím, že nejsem zdaleka jediný, kdo má UPC televizi jen kvůli DVB-C a CA modulům. Jakmile budu potřebovat nějaký externí box, přijde pro mě UPC/Vodafone o největší konkurenční výhodu.

  • Souhlasím 13
  • Děkuji 1
  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...