Přejít na obsah

UPC se mění na Vodafone


Návštěvník ladcafa@seznam.cz

Doporučené příspěvky

Na infolince mi řekli, že to je pouze OTT box tedy přes internet, nikoliv DVB-C. Dostat loginy do Vodafone TV nelze, musel bych to zaplatit znovu a za plnou cenu. Skladba a balíčky programů stejné. Apple TV aplikace a na jaké další platformě to poběží neví vůbec. Tak jsem si nechal aspoň navýšit internet na 300 v rámci akce koronavirus.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl (při kliknutí na článek na Technetu) opakovaně přesměrován na tuto stránku, předpokládám, že jde o podvod.

https://eu.consumermathworksheets.xyz/56be7da916e34075e81456b78e3c7503/index.html?ip=94.112.190.106&siteid=YjY0NzQ1NDIxMTExNzY2MDQ4NDcjMTU4NDc4NzI2MEA1NTM1QF9hNzFhMTQzMWQyZGI3MGY0MGM1OWZlZjlmYWM3Zjg4NQ&trackid=202003211041182537

upc.PNG

Omlouvám se, že i sem zatahuji téma, kterého je nyní všude plno, ale po přečtení předchozích příspěvků mi to nedá - OPRAVDU POTŘEBUJETE TEN NOVÝ STB ZROVNA NYNÍ? Kurýři přepravních služeb by se měli stýkat s co nejméně lidmi, ideálně by měli přepravovat pouze důležité zásilky (stejně jako u kamenných prodejen - potraviny, lékárny atd.), elektroniku jen tehdy, pokud slouží k informovanosti, ale určitě ne nové STB. Totéž platí o technicích smluvních firem UPC, pokud by měli někam jet, tak jen v případě, že zákazník pro poruchu nemůže sledovat TV nebo internet, které jsou pro informovanost nyní důležité, z žádného jiného důvodu! 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada

Eshop je aktuálně jediná možnost, jak se dostat k mnoha věcem, které v zavřených prodejnách neseženeme a pro většinu firem jsou objednávky z eshopu záchrana před krachem. Zatím každý kurýr, kterého jsem viděl, měl ochranné pomůcky a v emailech chodí výzva zákazníkům, aby je při převzetí měli též. Nevidím důvod, proč neobjednávat. Třeba Zásilkovna otevřela prodejny, ve kterých se nesmí prodávat, pouze pro odběr zásilek, ze kterých mají majitelé obchodů provize a tím mají zajištěn alespoň nějaký příjem.

Upraveno uživatelem hrochada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, rebo napsal:

Dnes jsem byl (při kliknutí na článek na Technetu) opakovaně přesměrován na tuto stránku, předpokládám, že jde o podvod.

https://eu.consumermathworksheets.xyz/56be7da916e34075e81456b78e3c7503/index.html

Ano je to podvod, který se ve vlnách opakuje stále dokola, UPC s tím nemá nic společného. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hrochadaMožná v tuto dobu použít zdravej rozum a zbytečně nevystavovat cizi lidi nákaze tím,že si budu objednávat novej stb v této době jenom proto,abych byl mezi prvníma,co ho budou mít.Ano,když vám odejde stávají a je nutna výměna,tak samozřejmě ať dojede technik s novým stb.Stejně tak si teď nebudu na nějakým e-shopu objednavat nějaký zboží,bez kterýho se teď v klidu obejdu.(třeba novej gril).

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rebo Jedná se o podvod. Máte nějakou breberku v PC, koukněte na http://viry.cz/forum a nechte si tam pomoci. Rozhodně na to nereagujte. A k tomu dalšímu, ten nový STB opravdu nyní nepotřebujete a nějakou dobu ještě potřebovat nebudete. Na druhou stranu, ještě v pátek byla většina prodejen VF a prodejna UPC otevřena, maximálně se zkrácenou otvírací dobou, technici UPC pracují s menšími omezeními také skoro normálně. Budete se divit, ale lidé nedokážou pochopit, proč jim UPC neudělá v tuto dobu instalaci, když se jedná o dotah přes x pater, kdy to znamená práci pro 2 techniky na x hodin + práci horolezce ve světlíku. Teď, když se adekvátní ochranné pomůcky nedají koupit, protože přednost má stát. Zase na druhou stranu je fakt, že když pominu objednávky na televizi a servisy typu vymačkané tlačítko na ovladači, tak internet si dnes objednávají lidé z důvodu nuceného home office - teď uvedu pár příkladů - pro běžné domácí použití mi stačí místní wifinář, který mi nabídne nízkou cenu a většinu doby ucházející kvalitu. Ale nyní ten wifinář má přetíženou síť, protože nemá nakoupenou takovou konektivitu (od UPC, Cetinu, ČD telematiky ...) nebo mi stabilita při nutnosti pracovat 8h denně "nevyhovuje" a tak potřebuji stabilnější připojení a objednám si UPC. UPC/VF by byla proti lidem a i proti sobě, kdyby se nepokusili vybalancovat riziko, aby většina těchto připojení byla schopná realizovat. Podobně postupuje i Cetin, co jsem slyšel a zase jsou společnosti, které striktně prohlásili, že k zákazníkům jezdit nebudou. Je to i o tom, aby si ty instalační firmy vydělali na platy zaměstnanců, aby nemuseli propouštět nebo ukončovali smlouvy s externími pracovníky a poskytovatel si udržel konkurence schopnost. 

@hrochada Zas na druhou stranu, objednání boxu na OTT na stávající připojení internetu a doručení přes kurýra či poštu je mnohem nižší riziko, než objednání UPC televize s vybudováním či kontrolou zásuvky.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...