Přejít na obsah

Zkušenosti s TV kartou Technisat CableStar HD 2


vpa

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Technisat už dlouho své pc tunery nepodporuje (nepracují s CI+). Interní kartu sice stále mám ve skříni, nemám však v kompu PCI sloty, takže nemohu ověřit odkaz v postu #7 na DVB Viewer (sice jsem zcela nepochopil, o které verzi CI je v threatu řeč, nicméně...). Možná se informace někomu hodí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jo, asi to úplně neodpovídá... Na jejich obranu ale musím říct, že to tehdy bylo to nejlepší, co šlo koupit a používám ji denně už 5 let. Přesto doufám, že neodešla a problém bude triviální a jinde.

 

Zatím jsem zkusil odpojit/připojit i vytáhnout ze sítě, ale nic. Nic to nenajde, žádnej signál, ani když dám prohledat síť.

 

Přijde mi to ale trochu divný. Koukal jsem na něco a najednou černá obrazovka a 0%. Nic jsem v tu dobu do PC neinstaloval, ani nic neodinstaloval. PC kartu vidí a karta i zeleně svítí. Měla by ale svítit modře a to se neděje na žádném programu, ani fta.

 

Buď karta odešla, takhle náhle mi to přijde jako velké WTF, nebo se něco stalo s kabelem. Že by nějakej hmyz? Fakt nevím...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
... karta i zeleně svítí. ...

Já jsem tuhle kartu provozoval víc než 5 let k plné spokojenosti, současně s první DVB-C kartou CableStar 2PCI. Na rozdíl od Tebe mi odešel počítač a nový měl jen PCIe sloty... Nevybavuju si už, že by tam bylo nějaké zelené světýlko (LEDka).

Ale taky jsem používal USB CableStar Combo - nejprve odešla detekce CAM, takže byly funkční jen FTA DVB-C a DVB-T a krátce poté odešla karta úplně... Samozřejmě je vtipně vyrobena jako nerozebíratelná...

Takže držím pěsti, ať ještě vydrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...karta i zeleně svítí. Měla by ale svítit modře...

 

ty jo, také nevím, že by svítila (bývala chudák zavřená v bedně :) ), pak jsem ale přešel na Mystique CabiX a tuhle mám od té doby v šuplíku... takže svícení už nemůžu potvrdit ani vyvrátit :)

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Já ještě stále k plné spokojenosti kartu provozuji. Dokonce jsem kvůli ní v únoru zohlednil výběr základní desky pro nové PC. GIGABYTE Z97-D3H má dokonce tři PCI sloty. Vše v pohodě běží pod Win 8.1 64bit, samozřejmě společně s DVBViewer Pro + Recording Service. Pokud jsem tu z diskuze vyčetl správně, předpokladem správné funkčnosti je, že modul musí být ten starší (neplusový) CI modul z LICA. Ten mám.

Taky si neuvědomuji, že by na té kartě něco svítilo :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Má prosím někdo z Vás zkušenosti s touto kartou ve Windows 10 ?

 

Mě bohužel fungují jen nekódované kanály a jen v případě, že modul je vytažen ze slotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

To nejdůležitější neuvádíš !!! Jaký program používáš?

Tuhle kartu sice už dávno nemám, ale na webu DVBViewer jsem nenašel zmínku, že by tato karta pod Win10 nechodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...