Přejít na obsah

UPC zacalo blokovat a omezovat provoz na nekterych portech


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema
Kema, takže říkáš, že ráno to jede normálně? To musim zkusit, ono je těžký když se dc zabýváš a nemůžeš se připojit.

 

Ano. Přesně tak.

Nyní je 5:09 a po spuštění StronguDC++ okamžitě naběhly všechny HUBy a spustilo se stahování.

Počítač ale zase vypínám, takže si nemyslete že jsem nějaký stahovač.

Ale to omezování přes den mi také vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to aspon jelo, ale ikdyž blokujou to či ono, tak se na 20 mbps lince (extreme) přes 7 nedostanu ani omylem. Zlatý telekom :-((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Taky mohu potvrdit, že došlo od včerejška k nějakému omezení na straně torrentů.

 

Vůbec to nejede...max do 50kB/sec...více ani ťuk.

 

Ale rychlost na měřičích se zdá být ok.

 

speed.io.png

 

Takže, někde je rozhodně chyba.

Firewall ani anitivir nemám. Měřeno na Linuxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak,přes den mi jedou torrenty rychlosti max. 250kb,a večer se to nějak zrychlí až na 500kb.Zajímavé.Asi to blokujou jen v určitých hodinách.Parchanti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vodnik

Neblokujou nic, maximálně je občas menší a občas větší zátěž sítě. A taky ne vždy je na druhé straně kvalitní linka, že

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Messa

Doporučuji diskutujícím, aby se zajímali o fungování technologie, protože jak je vidět, všichni si stěžují pouze na rychlost. Ovšem rychost je ovlivněna více faktory.

 

Neblokujou nic, maximálně je občas menší a občas větší zátěž sítě. A taky ne vždy je na druhé straně kvalitní linka, že

 

Jistě, to je to co vy pozorujete a docházíte k neúplné logické indukci. Dokud věc technicky neprověříte, jsou takové závěry bezpředmětné.

 

no, takze podle jednoho znameho, jez dela pro upc: "nemuzu zachazet do detailu, ale afaik soucasnej stav neni umyslnej a cisco usilovne pracuje na jeho napraveni"

 

Interní informace jsou většinou velice vágní a nepravdivé. Cisco produkty asi těžko budou 24 hodin denně blokovat jeden specifický druh odpovědi na jeden specifický druh požadavku přes nezašifrované spojení. Požadavek na server dorazí, server indikuje že požadavek obdržel, ale k vám se už zpět odpověď nedostane, protože bylo její doručení zablokováno ISP. Pokud je spojení šifrováno, odpověď dorazí bez problémů. Nejde o jeden server, ale o řadu privátních serverů, u kterých je přesně ten stejný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ted volal na zakaznickou linku upc a tam me bylo receno, ze se jedna o zavadu temer v cele CR, a ze se na tom pracuje. Rikal ale ze vubec nedokazi odhadnout kdyby melo dojit k odstraneni teto zavady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...