Přejít na obsah

CA Modul CONAX CAS7


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

V ktere casti menu je nastaveni DRC? U Bravie 32W4000 to nemuzu najit....

 

tam kde nastavuješ ostrost, jas, kontrast, atd., ale nejsem si jistej že W4000 řada DRC má, oni to teď celkem osekali kvůli ceně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na netu jsem našel tenhle obr., je to volba hned pod noise reduction, ale jak jsem psal je možné, že W4000 řada to nemá kvůli menší ceně (stejně jako např. nemá vyvážení bílé, sensor okolního osvětlení, atd.), já osobně mám 40W3000

 

drc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu :?:

 

"Looking through the picture submenu, it's obvious that Sony has stripped the KDL40W4000 of white balance and gamma controls. While this may be a necessary exercise in the name of cost-cutting, it won't please those who have a keen interest in tweaking their televisions to broadcast and video industry standards."

 

http://www.hdtvtest.co.uk/Sony-KDL40W4000/Operation/

 

a co je naprosto zásadní pro mě

 

"Astute readers may notice the absence of [Game/ Text Mode] previously available on the W3000"

 

vstupní cena 40W3000 před rokem byla 65 000,- samozřejmě že jsem ji nekupoval za tuhle cenu, ale stačí si to porovna s cenou 40W4000 a víme kde jsme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak prave - porovnej si cenu 40w3000 vs 40w4000 dnes, je to cca stejny

 

W3000 řada se dnes už dávno nevyrábí, takže pokuď ji někde seženeš tak je to za výprodejové ceny . . . takže to ber tak, že výprodejová 40W3000 má po roce a něco prodeje (čti klesání ceny) stejnou cenu jako relativně nová 40W4000.

 

Ale o tom jsem nechtěl mluvit, zajímal mě názor ostatních na DRC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Já s přiznám že si s tím na x3000 ani na x3500 moc nehraju, mám nastaveno okolo 25/75, v noci po tmě zapínám "theatre" režim a plně mi to vyhovuje. Momentálně jsem nastavil 20/100, na moje oko změna nepodstatná. Hodně záleží na světle okolo.

 

Nicméně co hodně ovlivňuje je podle mě DRC na Mode 1, to tak mám od začátku tak nějaké vykoukané jako nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...