Přejít na obsah

CA Modul CONAX CAS7


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník omicron

Predplatne se vysila trvale od prvniho nebo druheho dne v mesici az do posledni vteriny v danem mesici, takze je uplne jedno na jak dlohou koncove zarizeni odpojis.

 

Nevim, nevim, zrovna dnes jsem musel nechat "obnovit" jednu z nasich karet, kterou jsme spolu setopboxem (CV-5000) delsi cas nepouzivali.

Po dlouhodobem odstaveni (asi 1/2 roku) byl prijimac i se zasunutou kartou zapnut cca 20 hodin, a nic mu nepomohlo - musel jsem volat UPC a nechat to rucne znovu aktivovat. Obsluha - operatorka sdelila, ze je to jasne, kdyz to takto dlouho neni zapojeno, tak se to musi nechat rucne obnovit - pry zadny automaticky ci trvaly obnovovaci signal... Po chvilce pak naskocilo vsechno, co mame predplaceno.

Tak kde je pravda ?

 

Pozn.: ted jsem mluvil s technikem (skutecnym - ne opici), a potvrdil me, ze pri delsim odstaveni karty je potreba ji obnovit rucne, nestaci to stand. stale vysilane obnoveni predplatneho a jeho programove nabidky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

přidám to sem, protože tady probíhá diskuze zrovna o conaxu a obnovování ....

 

od dnes by u mě měla být aktivní nová nabídka, přešel jsem z balíku internet +standard + hbo na balík internet (jiný) + standard + hbo + plus ... ráno zapnu TV na Primě, chvíly to jelo a pak se objevila hláška, že není přístup, zajímavé je že kanály z balíku plus a hbo všechny jedou, ale ze standardu ne ... je nějaká možnost jak dosáhnout nápravy ještě v neděli, nebo jsem do pondělí odkázán na kabelový analog + DVB-T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

přesně tak, i když tam je jen záznamník, tak oni si ty vzkazy průběžně vybírají a řeší problémy, které tam zákazník nahraje .... vím to z vlastní zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...