Přejít na obsah

CA Modul CONAX CAS7


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Majk89

Zdravim mel bych problem ohledne danneho modulu zakoupil jsem nekdy v listopadu nechal jsem si ho sparovat s karotu UPC, 2 mesice bezelo vse OKa az do dnesniho dne , doma jsem nebyl dejme tomu tejden zapnu si TV a digitalni vysilani na vsech kanalech neslo (zakodovany signal) tak jsem zkousel nekolikrat preladit a stale nic. takze jsem vyzkousel hodit modul do STB a tam taky nenabehl ale sparovana karta sla vpohode. Jak resit tudletu situaci reklamace modulu bo zavolani UPC technika ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mih

Podíval bych se do menu karty jak je to s předplatným resp. do kdy. Technik na místě s tím nic neudělá. Když je zaplaceno, tak bych vyzkoušel zda běží volné nekodované programy. Pokud ne, tak bude závada v modulu. Jinak bych volal UPC, možná postačí obnovovací signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Majk89

Ano to je ten problem kdyz mam zastrceny modul v TV tak se do nabidky modulu nedostanu a drive jsem se tam dostal a jinak ohledne tech volnych digi kanalech tak ty bezi i bez modulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rekl Mih, zkontrolovat zda na kartu prislo predplatne na unor a popr. si pro jistotu zavolat na UPC a nechat si poslat znovu obnovovaci signal.

Kdyz to nepomuze, tak reklamovat modul.

Jinak v STB DVR CV-6000 mudule nepojede urcite, v ostatnich Handanech by jet mel.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...