Přejít na obsah

CA Modul CONAX CAS7


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Vlastním lcd tv sony bravia kdl-32w4000 a stala se mi jedna podivná věc-používám nabídku mini od upc(analog) a nedalo mi to a po pořízení nové tv jsem vyzkoušel digitální příjem, chytil jsem asi 7 kanálů(čt 1;2,nova,prima,nova cinema a upc express)+radia. Jenze po cca tydnu krom upc express a radia nic krom analogu nejde. Nevite nekdo, cim to muze byt? A co ta karta do CI slotu, jak vlastne funguje? Je to tady v tej diskuzi sama zkratka, cek se v tom vubec nevyzna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Prosím o vyjádření k mému záměru přejít na dig.vysílání a současně sledovat 3 rozličné programy (mám 2 TV + DVDrec Analog+DVB-T).Uvažuji to řešit takto :

1.Sony1...koupit CAmodul od Lica .. sleduji např ČT1

2.Sony2...koupit CAmodul od Lica .. sleduji např Nova

3.STB......dostanu od UPC + připojím pouze na DVDrecorder ....nahrávám např PRIMA

Splní to tak požadavek ?

A jak je to třeba zapojit ?(je 1 koax.přípoj)

Děkuji za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni duvod aby to nefungovalo, k propojeni postaci rozbocovac, nebo pokud bude STB hned vedle TV, tak koax pujde nejprve do STB a z nej do TV.

 

A nakonec nezapomen ze soucasne s digitalem jde v kabelu i stale analogove vysilani, takze vylozene 3x DVB-C tuner ani mozna nebudes nutne potrebovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Poridil jsem do kuchyne Sony Bravia 26V4500 spolecne s CA modulem CONAX CAS7 a dalsi UPC kartou od LICA (treti karta v domacnosti).

Temer vse slape, i kodovane kanaly vc. tech v HD, ale nemohu naladit slovensky mux. Zkousel jsem jiz ruzne kombinace frekvenci a symbol. rychlosti zde z tohoto threadu, bez uspechu.

Pri prvnim naladeni (vse AUTO) nasla Bravia pres 100 kanalu, vc. tech slovenskych, nebyly ale zobrazitelne (ukazovaly ale EPG info), vzdy to hlasilo, ze nejsou naladene. Pote jsem to zkousel s manualnim nastavenim frekvence a SR, vzdy to jiz naslo jen cca 93 kanalu, VZDY bez tech slovenskych. Pote jiz nepomohlo ani opetovne ladeni s AUTO nastavenim, vzdy najde jiz jen vse ostatnich bez tech slovenskych...

Na Handanu CV-6000 DVR vedle v obyvaku jdou slovenske kanaly bez potizi...

Ma nekdo radu, ci reseni ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Mux 2 mívá často nižší úroveň signálu, takže pro tv je nedostetčný signál. Obligátní návod k řešení > hledat chybu v kabeláží od rozbočovače k tv.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Vzhledem k tomu, ze tam dosud jel Handan CV-5000 se starsi CRT TV bez potizi (vc. vsech Slovaku), tak bych v kabelazi az tak problem nevidel. Nezda se me moc pravdepodobne, ze by mel H5000 nejak vyssi citlivost tuneru, nez ma tuner Bravie.

Nemuze byt problem na strane UPC ? Zatim jsem je nekontaktoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě tím rozdvojením signálu je už sám o sobě trochu oslaben a proto slabší kanály se nemusí chytat. Bohužel markantně se to projevuje při 4 TV a pak zesilovač is way to go

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
no právě tím rozdvojením signálu je už sám o sobě trochu oslaben a proto slabší kanály se nemusí chytat. Bohužel markantně se to projevuje při 4 TV a pak zesilovač is way to go

 

Ale jak rikam, doted jsem provozoval konfiguraci H6000+TV, a H5000+TV, bez viditelnych potizi, H5000+TV jsem nyni vymenil za TV Bravia + CA modul.

Tzn. pocet prijimacu zustal stejny. Jen ta Bravia ty Slovaky nechytne, H5000 pred ni bez potizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...