Přejít na obsah

CA Modul CONAX CAS7


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Dobry den, chci se zeptat na jednu otazku

 

Kdyz si poridim od UPC digitalni kabelovku, tak od nich dostanu Set top box (STB) a kartu, kterou strcim do STB a pojede mi to. Mam TV sony 32v4500 a objednam si ten CA modul conax cas7 pres ten e-shop, zaroven k tomu dostanu druhou kartu, kterou sparuju s tim modulem a strcim do tv. Co s tim STB a kartou navic? bude to fungovat i nadale?

Premyslel jsem ze to propojim do druhe tv? nebo jak resi UPC kdyz mam nekdo 2 TV v domacnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samé legrácky, al mám problém. Přišel modul a karta, ale nejsem si jist jak s tím nyní pracovat, tedy co dřív jak (v jaké poloze zasunout a spustit.) Prosím nebijte mi. :oops: :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milav

děkuji už jsem to rozchodil, ale u modulu jsem žádný návod nenašel. Někdo píše, že dostali i dopis od UPC já jsem nedostal nic. No, ale uvidíme. Pokud jde o obraz tak se mi zdá stejný jako a Handanu 7000, který jsem měl nastavený na 1080i. Z toho usuzuji, že Handan 7000 není vůbec špatný a pokud by měl HDD tak by to byla docela bomba. Jen taková maláperlička. Trochu se mi zdál obraz takový rozmazaný a to i na HD po chvíli "bádání" jsem zjistil, že to není TV nebo modulem, ale tím, že jsem si nevyčistil brýle a v zápalu boje jsem to nezjistil. Po vyčištění už vše funguje jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Včera jsem si všiml že nejde zvuk u MTV Dance - stejný (podobný) problém jako byl u FilmBoxu HD? Máte to taky tak?

 

Moc to neřeším stejně půjde MTV pryč až začne vysílat ten MTV od Nohy.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gameguru

No konečně, už jsme myslel že jsem sám.

Taky nemám zvuk - viz. můj příspěvek z 15.10.2008, 09:31. Psal jsem už do Sony i do firmy Lica, ale nikdo se k tomu nehlásí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...