Přejít na obsah

CA Modul CONAX CAS7


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník MrMarkus

Jak je to prosím se smartkartami UPCi co posílá LICA? Je to klon té samé karty co mám mi UPC poskytlo při instalaci digitální TV, pouze s jiným sériovým číslem? Ptám se protože poté co jsem vybalil smartkartu a CA modul od LICA, nejdou mi jiné než volně šiřitelné programy - a to v Bravii ani když jsem CA modul dal do Handana (a z něj předtím vyndal původní smartkartu). Už jsem požádal UPC aby mi poslali obnovovací signál, předpokládám že mi tam zašlou správně předplatné. Je mi divné že mi slíbili na 10 dní supreme, bylo to i v dopise od UPC přiloženém v zásilce od LICA. Napadá mě ještě jedna možnost, že někde něco pokazili a poslali mi kartu pro jinou lokalitu (nebo na co se to váže).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

me pri vymene STB dali zaroven novou kartu a s ni znovu 10 dni supreme, jenze po skonceni mi zkrouhli vsechno az na volne programy, vyresila to aktualizace karty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MrMarkus

Tak se nezadařilo. Uvedu fakta a uvítám nápady. Mám Handana 5000 od UPC včetně smartkarty a funguje správně. I když jsem ho dostal do stavu kdy neuměl rozkódovat placené programy, za pár minut se dokázal opět chytit. S rozvody nebyl při instalaci ani teď žádný problém. Pak tu mám Bravii 32V4500 a v ní CA modul Technicrypt CXV od LICA včetně zasunuté smartkarty co mi LICA přiložila. Sériová čísla jsou dle technické podpory UPC v pořádku a je to tak spárovaná kombinace. Aplikace smartkarty i CAM jsou přes menu televize ovladatelné, na smartkartě vidím v Zóně 1 předplatné odpovídající promo na Supreme (potvrzeno též podporou). Zaslání obnovovacího signálu nepomohlo. Předtím, ráno, jsem zkusil dát CAM včetně spárované karty do Handana (s vyjmutou původní smartkartou), ale ani tam to nemělo úspěch a to ani po zaslání obnovovacího signálu. Teď jsem pro jistotu vypojil conax z Handana a zapojil ho přímo do Bravie a nechám telku přes noc zapnutou, v naději že třeba posílají v noci nějaké obnovovací signály automaticky, stane se zázrak a ráno to už pojede. Volně šiřitelné programy samozřejmě jedou v pořádku, u zbytku mi Bravie ukazuje kostičkovanou ikonku že jde o zakódovaný placený program a nejde video ani zvuk. U Hustleru a XXX to sdělí že Conax v CA modulu odmítá přístup. Věci jako vypnout Handana či Bravii z elektřiny jsem samozřejmě zkoušel, stejně tak rychlé a úplné ladění. Zažili jste něco pobobného nebo máte ještě nějaké nápady? Pomalu se chystám obrátit na LICA, přijde mi že mám vadný modul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

U mně obnovení platnosti karty po refreshi trvalo zhruba od dopol. 10hod do druhého dne do 17 hod. (to byl extrém, jinak běžně cca 2-4 hod.), takže zatím vydrž. Zkus taky zapojit TV přes noc přímo do zásuvky (bez rozbočovače). Co se týká erotických kanálů, máš na modulu v menu modulu (menu Conax) Maturity rating nastaveno z výroby asi General (jako já) - stačí si nastavit X - Erotic (kód nikde není, šel mi z Handanu 1234).. Řešil jsem v diskuzi u modulu zde: http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-conax-cas7/technicrypt-cxv.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chová se bez problémů. Mám 32W4000. Jen to probliknce, CAM ověří že máš přístup (zaplaceno) a už vesele dekóduje. Po prvním zasunutí CAM plus UPC karta, to trvá asi tak cca 15min než se to spáruje oproti nějakému hubu. Z uživatelského pohledu to vypadá jako by bral jeden placený po druhém a inicioval, ověřoval. Jakmile tato iniciační procedura skončí, pak už při každém dalším zapnutí TV naskakují placené prgs ihned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MrMarkus

Přesně takto mi to popisovali technici UPC i LICA, bohužel jsem si zřejmě vytáhl černého Petra. Dost možná jsem první reklamující na tomto fóru. Komunikoval jsem přímo s LICA a mám jim to poslat zpět. Tak to aspoň průbnu jak jsou při reklamaci rychlí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim kam to lupnout tak treba sem .... majitele Bravii by mohla zajimat jedna vec, zjistoval sem jak co nejlepe nastavit TV aby kanaly ve standardnim rozliseni vypadaly co nejlepe, k tomu dost pomaha funkce DRC nastvena na Mode 1 a DRC palette - Reality 20, Clarity 100, docela pekne to vyhladi hrany a odstrani kompresni artefakty (klasicky kolem loga tv nova, atp.), u HD kanalu se DRC neuplatni je neaktivni.

 

poznatky a zkusenosti ostatnich jsou ocekavany ....

 

DRC funkce nevim u kterych Bravii je, minimalne u W3000 a X rady urcite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...