Přejít na obsah

CA Modul CONAX CAS7


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kether
jako homgeberg, já oba postupy udělal, nejdřív úplně (tam něco nenalezlo), pak rychlé. Teď mám vše.

 

Ahojda ... tak jestli to opravdu velice dobre dopadne tak pujdu do w4000 ale kdyby to nahodou nedopadlo tak by me zajimalo jak je to s pripadnym rozchozenim tohohle modulu v PC ... objevil se tu uz odkaz na nejakou ale zatim nic o funkcnosti ... zajimalo by me totiz jeslti to muzu skutecne pouzit do HTPC aby to fungovalo i jako videorekorder a ne jen jako prehravac tv/dvd atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda ... tak by me zajimalo jak je to s pripadnym rozchozenim tohohle modulu v PC ... objevil se tu uz odkaz na nejakou ale zatim nic o funkcnosti ... zajimalo by me totiz jeslti to muzu skutecne pouzit do HTPC aby to fungovalo i jako videorekorder a ne jen jako prehravac tv/dvd atp.

Psal jsem sve poznatky v prispevku z 10.10.2008, 08:34, Predmet: "Technisat Cablestar HD 2" zde:

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2097&postdays=0&postorder=asc&start=100

Kodl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako homgeberg, já oba postupy udělal, nejdřív úplně (tam něco nenalezlo), pak rychlé. Teď mám vše.

 

u 40W3000 je to stejné, na Full to našlo nějakých 86, po zadání Quick a opsání některých parametrů z nastavení Handanu našla TV úplně vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gameguru

Čau lidi. Od včerejška jedu UPC v Praze taky s CA modulem přes Sony KDL-32S3000. Instalace i ladění ok, ale nejede mi zvuk u MTV Dance. Naskočí jen když předtím přepnu na chvíli na analog a pak rovnou na správnou předvolbu. Pak stačí jít o program nahoru nebo dolů a už ani nepípne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Ladění STB: menu - instalace - manuální vyhledávání. Frekvence zadejte: 170.5 modulace nastavte: 64 (QAM) symbolrate nastavte na: 5000 - zvolte spustit vyhledávání a potvrďte. Funguje na 100%. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ať zadám do ladění cokoli tak mi televize najde 102 kanálů TV+ rádio, ale vůbec nenalezne mux 11 na frekvenci 722. Co u Vás?

 

11 266 722 394 75 $ 1 VOOM HD

11 76 $ 2 JimJam

11 77 $ 3 Minimax

11 78 $ 4 Jetix

11 79 $ 5 bebe tv

11 80 $ 6 rezerva

11 81 $ 7 rezerva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...